• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot v1.1.24b Yeni Versiyonda Çalıştırma

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GreJuva
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GreJuva

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ağu 2010
Puanı
0
Öncelikle İbot'umuzun 1.1.24b versiyonunu indiriyoruz.
Ardından Agbot(Full Package) İndiriyoruz. -->> AgBot Official Website
Agbot'u indirip rardan çıkardıktan sonra HackshieldStuff adlı klasörün içine girip,
edxSilkroadLoader5_0_3d adlı rar dosyasını herhangi bir yere çıkartıyoruz.
Çıkarttıklarımızı Silkroad klasörümüzün içine atıyoruz ve bu edxsilkroadloaderi kullanıyoruz.
Ancak son bişey kaldı sayın forum üyeleri :) Daha önceden, Multiclient-Redirect Gateway Server-Patch Seed'e tik atıyorduk ve 16000-16005 ayarlarımızı botumuza göre yapıyorduk. Bunda da hepsini aynı şekilde yapıyoruz tek fark, NOP Hackshield(isro-ksro)'ya da tik atıyoruz. Ve işlem tamamlandı meşur bedava olan ibotumuzu dilediğinizce kullanın :)
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana arkadaşlar :)

ben denedım bunu baska seylerde denedım yapamadım sbotu aldım bugun :)

hepsini uyguladım fakar Edx loader kapanıyor yine

----------

1 dakika geçmeden DC. sistemim windows 7 Multimate.

aynı sorun bendede var 20 sanıye ıcınde loader dc verıyor help:pff:

aferim bursalı doğru anlatmış dediği gibi yapın kesin olur

Geri