• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ibot yeni sürüm

nasrettin

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
0
Arkadaşlar uzun zaman dan sonra Silkroad a tekrar baslamaya Karar verdim yalnız Silkroad r oynayacagim. Silkroad r de ibot çalışıyor diye duydum elinizde şuan çalışan bir ibot sürümü var ise paylaşırmisiniz

Arkadaşlar uzun zaman dan sonra Silkroad a tekrar baslamaya Karar verdim yalnız Silkroad r oynayacagim. Silkroad r de ibot çalışıyor diye duydum elinizde şuan çalışan bir ibot sürümü var ise paylaşırmisiniz

Silkroad R bilmem ama isro da çalışıyodu en son 1 2 hafta önce kullanmıştım tekrar ibot döncem biraz uğraşman lazım çalıştırmak için. versiyon felan düzelteceksin resmi sitesinden indir en son sürümü anlatımıda forumlardna bak tavsiyem..

Silkroad R bilmem ama isro da çalışıyodu en son 1 2 hafta önce kullanmıştım tekrar ibot döncem biraz uğraşman lazım çalıştırmak için. versiyon felan düzelteceksin resmi sitesinden indir en son sürümü anlatımıda forumlardna bak tavsiyem..
Ben denedim çalışmadı . Sen çalıştırıyorsan nasıl yapıyorsun anlatır mısın ? (İsro'da denedim)

Geri