• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBotta bilinen buglar ve Hatalar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ichy
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ichy

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Şub 2010
Puanı
296
maxigamelogo.png

maxicon1.png

iBotta bilinen buglar ve Hatalar:

1. Her 5dk-30dk civari sürede disconnect.
- HS Serverinin orjinal Clienti ve patchlanmiş Media.pk2'yi kullandığından emin olun
- HS Sro_client yerine(orjinal client yerine) edxloader kullanmayınız.
- Hiçbir zaman unutmayın,HS SRO_Clienti kapatmayın.

2.
"HS Server is busy or down!"Hatası almamak için:
- Bunun anlamı iBot'un HS Serverine bağlanamamasıdır.
- iBot'u düzgün çalışır halde kullanmak için, önce HS Serverini çalıştırmalısınız.

3
. "Unable to access jarfile"Hatası almamak için:
- "hackshield.jar" ve "run hackshield.bat" aynı klasörde olduğundan emin olunuz

4.
"java is not recognized as an internal command..." Hatası almamak için:
- java jdk/jre first bilgisayarınzda kurulduğundan emin olunuz . indirmek için: "java.sun.com"

5.
"Critical error loading main gui form." Hatası almamak için:
- Bu hatanın anlamı, iBot klasöründe eksik dosyaların olmasıdır
- iBot'un tamamını indirdiğinizden emin olun, öncelikle dosyaların üzerinde "b,c,d,e,etc". gibi harfler varsa
- Ayrıca vcredist_x86/64.exe'nin kurulu olduğundan emin olun

6.
iBot Dosyalarından Virüs alarmı almak.
- Sizi temin ederim ki bunlar yanlış-alarmlardır.
- iBot Dosyalarını virüs programınızdaki tarama dışı dosyalar listenize ekleyiniz.

maxicon1.png

ibot Sitesinde Yeni Verilmiş Bilgilerdir.iBot kullananlar okuyunuz.

Çeviri İçin Nerion'a Teşekkürler.

Son düzenleme:
Mrb arkdaslar

Botu kurmyı ve kullanmayı kaba taslak biliyorum ve bundan oncede sorunsoz oynuyordum ibotta
Benim sorunum bu aralar Taklamakanda charımı kasarken (Nuker char) 3 5dk kastıkdan snra Pat kapatıo oyunu ve [Send error] die bi hata werio pc özellkleri falan yazıo hatada. Ve cildiram artık lütfen bi caresini soleyin!
Bi prgram mı eksik? yada pcdemi sorn war sizce? acil cvp pls...:)
Saygılar....

ark. acil cvp almam lazım exp artısı sebebıyle ibot neden skıller arasında gecıkme yapıyor en az 3-4 sanıye beklıyor skıler arası yardım edersenız sevınırım tesekkurler

Be sure to load a train sciript
error no train script
critical error getting training waypoints : file not found
BENDEKI HATA BU COKLU BIR HATA BULAMADIM YARDIM

Geri