• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İçinizi ısıtıcak farklı şeyler düşündüren müzik paylaşımı

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
Merhabalar kimi zaman filmlerde kimi zaman oyunlarda kimi zaman reklamlarda duyduğum kulağımıza ruhumuza işleyen müzikleri burada paylaşırsanız sevinirim şimdilik bunları ekliyorum umarım beğenirsiniz :)

Renault Clio reklamında çalan müzik bu kadar mı etkili olur :)

Fantastik filmlerden pek ilgi duymasam da bu etkileyici müzikte tuhaf olmuştum umarım sizde bu hissiyata varırsınız :)

Savaş filmleri benim için hep duygusal olmuştur.Rambo 4 ün çatışma bittikten sonra Vietnam a yardım etmek için götürdüğü bayan doktorla göz göze gelmesi.

Son düzenleme:
Son zamanlarda farklı şeyler düşünmek ve rahatlamak için dinlediğim müziklerden 2 tanesi ;

Terk-i Diyar
Çok hoşuma gitti :wgl:

Devamını bekliyorum ..

Tanıdık gelebilir mi ? ;)

1.24 sonra çamurların içinden çıkmış kaybetmiş bir takımı düşünüceksiniz :)

<strong>

Son düzenleme:
Ayrıca bkz:

Most Beautiful splendor - Parijat

Pachelbel - Canon in D

Clint Mansell - Stay with me

Aashiqui - The Love Theme

Buralar tozlanmış biraz temizleyelim, örtüleri kaldırın :)

Bu oyundan daha çok müziklere harcanan emeği düşünemiyorum :)

watch

Son düzenleme:
Pınar Toprak - Fight For Who You Are (The Challenger OST)

Bu da sözlü:

Geri