• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud mail? Gmail ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lilly
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Lilly

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
24 Ocak 2017
Puanı
0
Sabit bir mail adresi kullanmak istiyorum bu ikisinden hangisini önerirsiniz ? iCloud mail kullanan varmı forumda ? Araştırdığım bazı yerlerde iCloud mail kullanıp iyi diyenlerde var kötü diyenlerde forumda kullanan varmı acaba?

Her ikisi de işinizi görür hangisi hoşunuza gidiyorsa onu kullanabilirsiniz. Outlook'ta olabilir mesela.

Nedense Gmail'i bu konularda tek geçiyorum ya. Tasarım olarak vs. gerçekten çok iyi. Hele yahoo mail'den gmail'e geçtiğimde eşeği satıp mercedes almış gibi hissetmiştim. :D

Nedense Gmail'i bu konularda tek geçiyorum ya. Tasarım olarak vs. gerçekten çok iyi. Hele yahoo mail'den gmail'e geçtiğimde eşeği satıp mercedes almış gibi hissetmiştim. :D

Ben de Gmail kullanıyorum ama tasarımı nedense hiç beğenmiyorum. Outlook çok çok daha güzel tasarımsal açıdan ama alıştığım için bırakamıyorum Gmail'i.

Geri