• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İcon seçimi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Arkadaşlar radyo programım için icon seçimi yapmak istiyorum hangisi daha güzel sizce programımda house music çalıcagından dolayı böyle birşeyler tasarladım ilk pc çalışmam dolayısıyla böyle daha iyi yardım edebilecek varsa sevinirm veya hangisi en iyis oldugunu seçerseniz de güzel olur
1
SnqwcNR.jpg
2
1PAOcoV.jpg
3
QtXsrRG.jpg

orjinal:
5wN8MkR.jpg

not iyi bilen bir arkadaş varsa yazının kenarlarını yumuşatamadım :D eğer orjinalden yola çıkarak şöyle lazerli filan olur ya 3. resimdeki gibi efectler verebilecek varsa çok sevinirm :D

abi ne bilim arkadaş da berbat olmuş dedi de yapamadım :D :D disko felan gibi olsun diye attırdım ne renk varsa :D sonuncusunu editleyebilecek varsa artık :D

3üde birbirinden berbat ama :D :D eğer bunlardan birisini kullanacaksan ben bunu beğendim :D

QtXsrRG.jpg

Seçmeye kalkacaksak hepsi berbat ama genede cevaplamak gerekiyorsa diğerlerine göre iyi olan sonuncusu. En azından sade lan bu :D

renk için önermesi olan varmı :D sade halini de ben yaptım da :D işte renkleri değiştirmek istiyorum :D

Geri