• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İddaadan para kazandım ohh

PageMaster

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 May 2009
Puanı
344
6 lira ama olsun 3 kupon daha yaparım :D

pptzc.png

benim bi arkadaşım vardı 2 liralık kupon yaptı 4 lira kazandı
4 liradan 2 liralık 2 kupon daha yaptı 8 lira kazandı
8 liradan 2 liralık 4 kuponda daha yaptı 16 lira kazandı böyle böyle şimdi bi villası vede iddanın %49 'una ortak Yani emin adımlarla gidiyorsun kardo devam et :):):):)

la yook vermiyor max 6 kişiye satıyor neden 6 dedim maçlar avrupadan geliyor bilmem ne yan yattı çamura battı ...
:ben bu maçları avrupadan aldıgım için 6 kişiye satmassam banada vermıyolar bınevı reklam amaçlı çok ınce mevzular bunlar yanı satmamın nedenıde bu
dedi

la yook vermiyor max 6 kişiye satıyor neden 6 dedim maçlar avrupadan geliyor bilmem ne yan yattı çamura battı ...
:ben bu maçları avrupadan aldıgım için 6 kişiye satmassam banada vermıyolar bınevı reklam amaçlı çok ınce mevzular bunlar yanı satmamın nedenıde bu
dedi

Bu kanıtları alıp şikayet etsek olmuyormu tıksınlar şu adamı içeri

----------

moruk hep kendine hep kendine birazda bize tüyo ver.

En çok kazananların oynadığı maça bakıyorum misliden.En düşük oranlıları seçiyorum en az 2 ye 6 tl veriyorsa oynuyorum bu kadar :D

Bu kanıtları alıp şikayet etsek olmuyormu tıksınlar şu adamı içeri

Valla bu adam çok rahat

benim arkadaşım 1 lira ile oynanan zamanda 1 koyup 1.35 almıştı onu hatırlattın bana ersan ayrıca geçende 10 kupon yaptım 8 i tuttu toplamda 120 tl aldım hepsine çeyrek bilet aldım bu akşam çekiliyo heralde piyango bileti dua et çıksın :D

Valla bu adam çok rahat
yav yok şikeli maç felan o da sitelerden buluyor benim bi arkadaş vardı 1000 milyar verdi şikeli maça yani kimse 30 40 liraya şikeli maç vermez oda başka bi yerden görmüştür

Geri