• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İddaya girdik fikirleriniz lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Arzen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arzen

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 Ara 2014
Puanı
11
Merhabalar arkadaşlar. Malum yaz gelmek üzere, sıcaklar, kızlar derken en onemli aksesuarımız gözlük bilirsiniz. Bende cok yakin bi tanıdıgımla söylemesi ayıp 350 tl degerinde gözlügüne iddaya girdim. Birazdan size soyleyecegim seyin cevabıni bulursam o gözlük benim olacak, bulamazsam da onun. Konu şu; Bi adam iş için Almanya'ya gitmis. İs hayatı tempo falan derken bi restorana girmis masaya oturmus. Garson gelmis adam siparişini vermis. Baslamıs beklemeye. Garson adama siparisi getirmis adam tam yemegini yerken garson eline bi kagıt vermis adamda aç tabi kagidi almis hic bakmadan cebine koymus. Neyse kalkmis gitmis ordan bi kac gun sonra turkiyeye evine donmus. Garsonun verdigi kagitta ceketin cebinde. Adamın karısı kagıdı bulmus ve okumus. Okur okumazda adama " senin gibi adam olmaz olsun " gibi hakaretler edip bosanma kararı almıs. Adam o kavga gurultude ne oldugunu anlamadan evden cikmis gitmis. Adam kagida hic bakmadan daha arkadaslarina denk gelmis demiski boyle boyle kadin bi kagit buldu bana boyle boyle dedi. Arkadaslarida demiski ver bi bakalim neymis. Adam kagidi vermis. Okuyan arkadasları da ayni sekilde adama sert tepki verip ordan uzaklasmislar. Kagit bu arada adamin arkadaslarinda kalmis. Gelen adama kotu sozler soyleyip hakarer ediyomus giden adama hakaret ediyomus. Adam demiski ulan ne yazıyo o kagitta herkes bana dusman oldu. Demiski en iyisi ben gideyim bu kagidi bana veren garsona sorayim ne yazdigini. Adam kalkmis gitmis garsonu bulmus. Evet arkadaslar o kagitta ne yaziyodu? Bu bi mantik fikrasi gibi biseymi yani nerden yola cikmak lazim bunun cevabini bulmak icin. Yada bu bi bilmecemi? Bilmeceyse daha once hic duydunuzmu? 350tl den olmak istemiyorum bilen varsa soylerse cok sevinirim [emoji1] iyi forumlar, tesekkurler

Garson gay olabilir ve bununla ilgili ahlaksın bir teklifte bulunmuştur :D kağıttaki yazan şey olayları farklı lanse ettiği içinde eşi ve arkadaşları gay olduğunu zannedip ilişkilerini kesmişlerdir :D

Geri