• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

IDM Desteklemeyenler için kesin çözüm!

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110
Arkadaşlar konuyu istek için açıyorum öncelikle bazı siteler IDM yani İnternet Download Manager adlı çok ünlü bi indirme yöneticisini aslında indirme yöneticilerini desteklemiyor bunlar için çözüm çok basit ben ıdm için anlatıcam ama bu yolla her türlü indirme yöneticisinde uygularsınız aynı yolla konu tamamen bana ayittir.

1-)Öncelikle sağ alt köşeden(saatin yanından) ıdm simgesine tıklayarak açıyoruz.
2-)IDM penceresini gördük İndirilenler-Seçenekler yoluna gidiyoruz.
Resim Spoiler içinde.

3-)Seçenekler kısmındayız, Genel,Vekil Sunucu vs görüyoruz biz onlara değilde "Dosya Türlerine" tıklayalım.

Resim Spoiler içinde.

4-)Şimdi en önemli kısımdayız orda izin verilmiş dosya türleri ve "Otomatik indirmenin başlamayacağı siteler"in listesi var o kısma üste spoiler içinde olan resimdeki bağlantıyı ekliyoruz yani şunu;

Bunu ekledik artık wupload'dan otomatik indirme yapmayacak idm desteklemediği için sizin yararınıza iyi günler :)

Son düzenleme:
Gfdhgh

- - - Güncellendi - - -

GFGFDHFGJGFJ

- - - Güncellendi - - -

SAFDJHKLSADŞFKJSL

- - - Güncellendi - - -

FDHFDHGFJ

- - - Güncellendi - - -

DFHGJHFKGHLKJL

- - - Güncellendi - - -

DXZCGVHBMNBVCXZFG

- - - Güncellendi - - -

ASDFGHJKLŞJGFDSRAERSTDYGHJ

sağolll

- - - Güncellendi - - -

teşekkürler

- - - Güncellendi - - -

çok sağol

- - - Güncellendi - - -

güzel oldu bu

- - - Güncellendi - - -

ALLAH razı olsun

Resimler gözükmüyor kardeş

Arkadaşlar konuyu istek için açıyorum öncelikle bazı siteler IDM yani İnternet Download Manager adlı çok ünlü bi indirme yöneticisini aslında indirme yöneticilerini desteklemiyor bunlar için çözüm çok basit ben ıdm için anlatıcam ama bu yolla her türlü indirme yöneticisinde uygularsınız aynı yolla konu tamamen bana ayittir.

1-)Öncelikle sağ alt köşeden(saatin yanından) ıdm simgesine tıklayarak açıyoruz.
2-)IDM penceresini gördük İndirilenler-Seçenekler yoluna gidiyoruz.
Resim Spoiler içinde.
cache.php

3-)Seçenekler kısmındayız, Genel,Vekil Sunucu vs görüyoruz biz onlara değilde "Dosya Türlerine" tıklayalım.

Resim Spoiler içinde.
cache.php

4-)Şimdi en önemli kısımdayız orda izin verilmiş dosya türleri ve "Otomatik indirmenin başlamayacağı siteler"in listesi var o kısma üste spoiler içinde olan resimdeki bağlantıyı ekliyoruz yani şunu;
cache.php

Bunu ekledik artık wupload'dan otomatik indirme yapmayacak idm desteklemediği için sizin yararınıza iyi günler :)

Geri