• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iGoogle kapanıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler iGoogle kapanıyor peki maxigame şifrem , face şifrem ve sayısız yerdeki şifrelerim gidecek mi ?

Şimdiden teşekkür ederim.

iGoogle ne la?
O kapansa face, twitter, maxigame şifren niye gitsin ki.

Gmail kapanmıyor ki açılış sayfası olan yani igoogle kapanıyor. Gmail servisini kapatmaları cok sacma olur.

iGoogle 1 Kasım 2013'te kullanımdan kaldırılacaktır. Bu hizmetin mobil sürümü 31 Temmuz 2012'de kullanımdan kaldırılmıştır.

Bu kararı nasıl verdiniz?
iGoogle'ı 2005 yılında, günümüzdeki web uygulamalarının ve mobil uygulamaların kişiselleştirilme biçimlerini henüz hiç kimse tam olarak hayal edemezken kullanıma sunduk. Gerçek zamanlı bilgileri parmaklarınızın ucuna taşıdık. Chrome ve Android gibi platformlarda çalışan modern uygulamalarla, iGoogle gibi bir uygulama ihtiyacı zaman içinde ortadan kalktı. Bu nedenle, iGoogle'ı 1 Kasım 2013 tarihinde kullanımdan kaldıracağız.
iGoogle ana sayfa ayarlarımı kaydedebilir miyim?
Evet. iGoogle ana sayfa ayarlarınızı (ülke, dil, tema, düzen ve yüklenen gadget'lar dahil) bir XML dosyasına aktarabilirsiniz.
Ayarlarınızı dışa aktarmak için:

1. SNP_2573534_en_v1
    Seçenekler dişli çarkını ve ardından iGoogle ayarları'nı tıklayın.
  2. Sayfanın en altında, "iGoogle ayarlarını bilgisayarınıza aktarın"ın yanındaki Dışa Aktar'ı tıklayın.
Gadget'larımda depolanan verilere ne olacak?
Diğer Google ürünlerinde saklanan tüm kişisel verileriniz Gmail, Google Takvim, Google Finans, Google Drive, Google Bookmarks ve Google Görevler'i içeren bu ürünler yoluyla kullanılabilir olmaya devam edecektir. Bu, e-postalarınıza, dökümanlarınıza ve etkinliklerinize erişim sağlamaya devam edebileceğiniz anlamına gelir. Verilerinize gadget yoluyla erişim sağlamak yerine, ürünü doğrudan ziyaret etmeniz gerekir.

Yapılacaklar listesi gibi bazı gadget'lar verilerinizi bir dosyaya indirmenize olanak tanır. Yapılacaklar listenizden indirmek için, liste başlığınızın yanındaki Listem açılır menüsünün altında bulunan Tümünü indir seçeneği tıklayın.
Çoğu iGoogle gadget'ı, üçüncü taraf geliştiriciler tarafından oluşturulur ve korunur. Verilerinizi dışa aktarmak isterseniz, doğrudan gadget'ı oluşturan tarafla iletişime geçmelisiniz.

iGoogle'ı gerçekten çok sevdim. Bu hizmetin başka alternatifleri var mı?
Birçok masaüstü alternatif bulunmaktadır. Google Chrome'u seviyorsanız, Chrome Web Mağazası, hava durumunu kontrol etmekiçin verimlilik araçları ve uygulamalar gibi benzer birçok seçenek sunulmaktadır. Ayrıca, tıpkı iGoogle'da olduğu gibi, Chrome'u temalarla kişiselleştirebilirsiniz.
Google Play, mobil cihazlar için, oyunlardan haber okuyuculara ve ana ekran widget'larına kadar bir dizi uygulama sunmaktadır.
123456

iGoogle galiba anasayfayı özelleştirmeye yarıyor.Gmail veya diğer servisler kapanmaz herhalde sadece iGoogle

YA ne biliyim korku sardı birden yazamadım bile :D Gmail hesabımı girerek tüm şifreler otomatik olarak yazıyor iGoogle kapananınca onlar gitmez , ayrıyeten o yazıyı okudum hiç bir şey anlamadım ondan konu açtım :(

Geri