• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisi

murat5181

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ağu 2014
Puanı
0
İyi akşamlar, başlıktada belirttiğim gibi 1000 tl ihtiyaç kredisi almayı düşünüyorum fakat ödemesini tek vade ile en az 2-3 ay sonra ödemek istiyorum. Buna uygun kredi veren bir banka var mıdır 'kredini şimdi al 2015'de öde' tarzı gibi. Şimdiden teşekkürler :)

Aylık taksit tutarı350,07 TL
Dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti
Sigorta
Hesabınıza yatacak toplam tutar
Cebinizden çıkacak toplam tutar

[TD="align: right"]0,00 TL[/TD]

[TD="align: right"]Yok[/TD]

[TD="align: right"]10.000,00 TL[/TD]

[TD="align: right"]12.602,65 TL [/TD]

EN UYGUNU İNTERNETTEN YAPILAN EN PARA FİNANS BANK 36 AY - 2,602 tl faiz koyuyor finans bank ile iletişime geçersen 3 4 ay erteleme yapılabilir..

Son düzenleme:
Bunu bankalara sorarak daha iyi öğrenemez misin ?
Tabikide ama her bankayı tek tek arayıp aynı konuşmayı yapmak istemiyorum zaten bankaların kendisini sevmiyorum :)

Aylık taksit tutarı350,07 TL
Dosya masrafı ve kredi tahsis ücreti
Sigorta
Hesabınıza yatacak toplam tutar
Cebinizden çıkacak toplam tutar

[TD="align: right"]0,00 TL[/TD]

[TD="align: right"]Yok[/TD]

[TD="align: right"]10.000,00 TL[/TD]

[TD="align: right"]12.602,65 TL[/TD]

EN UYGUNU İNTERNETTEN YAPILAN EN PARA FİNANS BANK 36 AY - 2,602 tl faiz koyuyor finans bank ile iletişime geçersen 3 4 ay erteleme yapılabilir..
Çok teşekkür ederim :)

Merhab, ihtiyaç kredisi için Kuveyt Türk kredi oranı nasıl sizce? Daha ideal bir banka bilen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum...

Merhab, ihtiyaç kredisi için Kuveyt Türk kredi oranı nasıl sizce? Daha ideal bir banka bilen var mı? Yorumlarınızı bekliyorum...
İhtiyaç kredisini almanız sandığınız kadar kolay değil düzenli bir geliriniz yoksa.

Geri