• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İİS default website yok // Billing is dead

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan likev1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

likev1

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Eyl 2013
Puanı
5
Merhaba, iiste bir panel eklemek için birkaç şey kurcaladım ve şimdi default website yok? İİS silip tekrar yüklememe rağmen gene gelmiyor.

Ne yapmalıyım? Shard manager billing is dead deyip kapanıyor, aşağıdaki sorundan kaynaklandığını düşünüyorum. Acilen lütfen yardım ediniz.
N4rrvX.png

ÇÖZÜM: Bilgisayar > C > inetpub giriyoruz ve silebildiğimiz kadar dosyayı siliyoruz, bazıları silinmiyor. O yüzden hepsini seçmek yerine tek tek seçerek dosyaları silin. Silerken iis kapatın(restart atmadan sileceksiniz), daha sonra iis açıyorsunuz, gerekli dosyaları yüklüyor. Silinenler felan hepsi temiz bir şekilde geliyor. Billing dosyalarınızı içine atın, ve iis default portunu ayarlayın. Sorun yaşarsanız özel mesaj gönderebilirsiniz bu konu hakkında.

Son düzenleme:
Geri