• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iki laptop arasında kaldım

-ScarFace

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2010
Puanı
51
http://www.vatanbilgisayar.com/urun_kiyaslama.aspx?lang=tr-TR&kat=356&uKods=14259,14271

şu iki laptop arasında kaldım asus 1.5tb hdd + 256gb ssd veriyo fakat msi daha iyiymiş sanırım hangisini almalıyım acaba?

2 laptop arasında kalsam gider 1 masaüstü toplarım.

yok öğrenciyim taşıyamam falan diyosan da ahanda bak

masaüstü var zaten satıcam şu iki laptoptan hangisini almalıyım hangisi daha avantajlı hangisi daha iyi

Ekran kartı 4 ama 128 bittir büyük ihtimal msideki ekran kartı 256 bit olabilir hem msinin işlemcisi daha iyi asus alma msi al 1 tb hdd var zaten çok lazım gelirse ssd takarsın olur biter :)

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Ekran kartı 4 ama 128 bittir büyük ihtimal msideki ekran kartı 256 bit olabilir hem msinin işlemcisi daha iyi asus alma msi al 1 tb hdd var zaten çok lazım gelirse ssd takarsın olur biter :)

ssd takmak ayrı masraf zaten sonuçta bi defa alıcaz ki ssd her zaman iyidir kararsızım

4gb ekran farkı hiç bişey farketmez, ikiside aynı ekran kartı sli değil sadece 2gb lık bellek farkı var ve oda oyunlarda fps farkı yaratmaz :)
msi 0.10 ghz gibi bi farkı var bir tık daha üst işlemci ama asusda ssd farkı var. yani açıkcası sadece ssd için 600tl lik bi fark vermene gerek yok bence üstelik msi gaming performans olarak asustan daha iyidir :)

edit: illa ssd isterim dersen msi laptop alıp taktırabilirsin arkadaşın dediği gibi ve sana daha ucuza gelir ;)

Ekran kartlarında gb değeri önemli değildir bu arada :)

Sadece ssd için +600 lira vermene gerek yok bence

Geri