• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İki takım arasındaki adaletsizlik

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Evet arkadaşlar bu gün sizlere çoğu kişinin yaşadığı bir sorunu anlatacağım . Sorunumuz mavi ve mor takım arasındaki eşitsizlik .Sizinde bildiğiniz gibi mavi takımda iken düşman önünüzde oluyor öne doğru saldırıyorsunuz görüş açınız skill bar ve harita tarafından engellenmiyor dolayısıyla oyun başı kamera ile oynamak zorunda kalmıyorsunuz .mor takımda ise düşman aşşağıda ve skill bar harita item göstergeleri tarafından işgal edilmiş bir ekran ile heleki nidalee ezreal gibi düşmanınızı görüp skill kullanmanız gereken karakterlerde bir hayli zor. şimdi diyeceksiniz y tuşu ile kamerayı özgür bırak bir yere kadar işe yarıyor ama kaçarken gank yerken çok zorlanıyor insan skill bar ve harita boyutunu minimum seviyeye getirebilirsiniz bu da yardım ediyor fakat siz bunların hepsini yaparken mavi takımdakiler rahat rahat oynuyor . her şeye alıştım fakat milyonlarca kişinin oynadığı bu oyunda kamera açısının değişmemesine gerçekten alışamadım .siz mesela ekrana düz bakıyorsunuz fakat karakteriniz tersi yöne doğru bakıyor ve oraya atış yapmaya çalışıyor bir nevi arkadaki düşmana ateş etmeye çalışmak gibi bir şey .mavi takımda ise bu sorun yok siz de düşmana bakıyorsunuz ekran ve karakter de . Bence league of legends mor takıma düşünce karakterin baktığı yere göre ekranı ayarlaması lazım tıpkı mavi takım gibi çünkü çok ters bir durum oluşuyor umarım siz de benimle aynı fikirdesinizdir :rbk:

Kamerayı kilitleyip oynayan var mıdır diyordum, varmış :D

Haklısın bende üstte olunca sıkıntı çekiyorum ve iyi oyun çıkaramıyorum

sırf bu yüzden kaç oyun kaybettim , 2 3 kere riota mesaj yazdım verdikleri cevap daha cok oyna alışırsın :S yaklaşık 2000 maçım var ama hala mor takımda iken adc olmaya korkoyurum . heleki bot lanenin mor takımındaki inhibit önündeki kulede savaş yapıyosunız ve mor takımda iseniz görüş 0 . riotun bu probleme bi çare bulması lazım mesela oyuna başlamadan önce takım seçme gibi bişe olsa iyi olurdu .

Kamera açısı... 4 sezondur LoL bunu yapmadı. Alternatifler var elbet. Örneğin LoL dergisinin 2. sayısında 107. sayfada Wukong o açıdan nasıl çekildi? Fark yok derseniz daha bariz 19. sayfada Alistar ile Annie! Bunu onlar yapmış. Belli ki birşeyler kilitli fakat bu anahtar bizde yok... 19. sayfadaki o kareyi gördükten sonra Most Wanted'da aracın içinden sürmek için kullandığım cam hack geldi. Google'ye "LoL Cam Hack" yazdım ve adam oyunu GTA gibi oynayabiliyor... Her şey daha zevkli. Siz bu hack konusuna nasıl yaklaşım gösteriyorsunuz? Sonuçta sistemde olan birşeyi kullanıyoruz. Diğerlerine ise hiçbir etkisi yok. LoL'deki bu değişik güvenlik sistemi bunu da sezer mi dersiniz?

Son düzenleme:
Geri