• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İki yeni şarkı (amatör) : Ki Sen & Zor Aşk - Mehmet Ali Altın

Aktiflik
K.Tarihi
22 May 2011
Puanı
11
Arkadaşlar uzun zamandır video yüklemiyordum. Bugün iki yeni video daha yükledim, daha önce birçok olumlu mesaj aldım. Sizler için böyle videolar çekmeye devam edeceğim. Sizden isteğim geniş kitlelere ulaşabilmem için videonun yayılmasında bana destek olmanız.
Youtube kanalıma abone olarak, videoları sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak bana destek olabilirsiniz.
Ayrıca bundan sonraki parçalar konusunda sizlerin de görüşlerini dikkate almak istiyorum.
Zor Aşk
Ki Sen
Bana sosyal medya üzerinden ulaşabilirsiniz;

http://facebook.com/mehmetalialtin

http://twitter.com/mehmetalialtin

Diğer videoları da izlemek için;

Youtube Kanalı <-
Facebook Sayfası<-
Hepinize TEŞEKKÜRLER...

Ki Sen şarkısının benim için geçmişteki biri sayesinde anlamı çok büyük. Açık konuşayım videoyu izlemeden önce bayağı çekindim, hani anlarsın işte o mükemmel şarkının rezil rüsva edilmesinden korktum. Kişisel değil anlarsın sen beni. Ama videoyu izledikten, o sesi o yorumu duyduktan sonra düşündüklerimden utandım.

Abi şarkıyı gerçekten muazzam yorumlamışsın. Sesine yüreğine sağlık senin.

Ki Sen şarkısının benim için geçmişteki biri sayesinde anlamı çok büyük. Açık konuşayım videoyu izlemeden önce bayağı çekindim, hani anlarsın işte o mükemmel şarkının rezil rüsva edilmesinden korktum. Kişisel değil anlarsın sen beni. Ama videoyu izledikten, o sesi o yorumu duyduktan sonra düşündüklerimden utandım.

Abi şarkıyı gerçekten muazzam yorumlamışsın. Sesine yüreğine sağlık senin.

Bahsettiğin konuyu biliyorum kardeşim, çok var öylesi :)
Ayrıca çok çok teşekkür ediyorum :)

Geri