• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İkinci öğretim okumak ve iş imkanları ??

ShockWave

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2011
Puanı
37
Merhabalar öncelikle iyi akşamlar herkese modlardan ricam lütfen bu konuyu taşımasınlar kafamda çok soru işareti olduğu için buraya açtım herkesten bilgi alıyım diye rica ediyorum...soruma gelince bolu meslek yuksek okulunda 2 yıllık bılgısayar programcılığı okumaya gidicem 1 ay sonra fakat ikinci öğretim olduğundan çalışma imkanım biraz düşüyor yani günde maksimum 5 saat anca calısabılırım oda sabah olursa peki bildiğiniz böyle part time çalıştıran işyerleri varmı bilgi verirmisiniz çok onemli benim için ailemede para konusundan yük olmak ıstemıyorum pek o yüzden iş lazım yardımcı olan herkese teşekkürler şimdiden :)

ögrenci oldugun icin part time is bulman kolay olacaktir eminim vardiyali bulursun.

5 saat ile sınırlama kendini ben Sakaryada bir dükkanda gördüm tam neydi hatırlayamadım neyse o full time çalışıyordu haftada 3 gün dersi vardı dersi olduğu günler erken çıkıp diğer günler geç çıkıyorum demişti :) öncelikle okulunun ders programına bak önümüzdeki dönem açıklanmadıysa bir önceki senenin ders programına bakıp az çok bilgi edinip ona göre aramalısın :)

Bizim arkadaş vardı, okulun kantininde çalışıyordu. Ders aralarında falan 5-10 dk bile olsun gidiyordu. Parasını da diğer yerlere göre fazla çalıştığından fazla alıyordu. tabi :) Okul içi çalışabilirsen daha avantajın olur . bütün kızları tanırsın mesela :D

hem okuyum hem çalışayım diyen bütün arkadaşlarım hala 2.3. sınıftalar ben bitirdim gittim.Okuluna odaklanacaksın çok mecbur değilsen

hem okuyum hem çalışayım diyen bütün arkadaşlarım hala 2.3. sınıftalar ben bitirdim gittim.Okuluna odaklanacaksın çok mecbur değilsen

Kesinlike murata katılıyorum, eğer cidden para lazım değilse okumana bak pişman olma paradan dolayı.

o finallere vizelere çalışırken başka birşey yapmaman lazım bir cümleden hayatın değişiyor.Durumun çalışmanı %100 gerektiriyorsa okumana engel oluyorsa para git çalış ama çok zorlanırsın

Şimdi hem para lazım hem okumak lazım nasıl olacaksa o iş bilmiyorum çok garip duygular içerisindeyim :D

Geri