• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İkisi arasında kaldım!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Merhaba arkadaşlar bir oyun kulaklığı almayı planlıyorum.İyi sen alan ve net bir şekilde net ses gönderen.Aynı zamanda kulakta rahat duran,kulağımı ağrıtmayacak olması.Şimdi ben kendime göre iki tane ürün buldum.Aranızda bi ikisinden birinin kullanan var ise olumlu veya olumsuz yönlerini söyleyebilir.Ya da kendi kullandığınız var ise benim ki bunlardan daha iyi dediğiniz var ise konu altına bırakın ben inceleyeyim.

Arasında kararsız kaldıklarım;

Logitech G230
Razer Hammerhead Pro

Arkadaşımda Logitech G230 vardı kullanma şansım oldu kulağında kulaklık varmış gibi hissetmiyorsun seslerde gayet net geliyor hem rahat hem kaliteli alacaksan logitech al derim

Bu 2 sinden başka bütçen yetiyorsa beats pro yu öneririm ben kullanıyorum ve diğer adamların duymadığı nefes seslerini dahi duyuyorum.Eğer fazla pahalı gelirse razer in Kraken Pro su var onu öneririm.

Kulaklik kullanma ozurlu biri olarak korkuyorum 150-200 lira vermeye bir headset icin. Mekanizmalari nasil, saglamligi, kafa bandinin yapisi vs !?

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brats Pro 400$ diyor nette. Yuh ebesinin hörekesi! :D logitec G230 güzelmiş ve ucuzda. Ben de bunu almayı düşünüyorum şimdi. İşitme engelli olduğum için sesleri güzel ileten, parazit yapmayan bir kulaklık arıyorum.

Bu 2 sinden başka bütçen yetiyorsa beats pro yu öneririm ben kullanıyorum ve diğer adamların duymadığı nefes seslerini dahi duyuyorum.Eğer fazla pahalı gelirse razer in Kraken Pro su var onu öneririm.
Ya aslında o kadar büyük bir şey almaya da gerek yok.CS için COD için beni idare edebilecek olması kafî.Bunun için bütçem 250 taş çatlasa en fazla 280 felan. ^^

Logitech ürün olarak kaliteli bir ürün düşünmeden alıcağım bir ürün.

Ancak Sezer'im diğer markayı hiç kullanmadım belki çok kaliteli olabilir belki çok kalitesiz bu yüzden yorum yapamıyıcam.

Logitech ürün olarak kaliteli bir ürün düşünmeden alıcağım bir ürün.

Ancak Sezer'im diğer markayı hiç kullanmadım belki çok kaliteli olabilir belki çok kalitesiz bu yüzden yorum yapamıyıcam.
Yorumun için teşekkür ederim bro. ;)

Dinlediğin seslerin frekans aralığı ve ses kartınla da çok alakalı misal istanmbul trafiğinde ferrari sahibi olmak gibi

Gamer kulaklık değil de standart ev kullanımı ve müzik için sennheiser öneririm gerçekten kaliteli malzemesi var ve hiçbir sesi kaçırmıyorsun en düşük frekanstakileri bile

Creative Sound Blaster Tactic 3D Alpha - kulaklıklar hakkında hiç bir şey bilmesem seçim yaptırsalar direk bunu seçerdim adı havalı bi kere :D

Son düzenleme:

Ya aslında o kadar büyük bir şey almaya da gerek yok.CS için COD için beni idare edebilecek olması kafî.Bunun için bütçem 250 taş çatlasa en fazla 280 felan. ^^

Oyun için ise sennheiser alma o daha çok müzik için bütçeni belirtmişsin zaten.Bana göre en akıllıca seçim ya razer olacaktır. Ancak şuanda telefonda olduğum için kesin bir şey yazmayayım.

Edit: Ek olarak Logitech G430 da alabilirsin. Fiyatı 200 Tl gibi birşeydi.Ancak logitech alacaksın pc ne software nıda kurmanı öneririm. Bu şekilde daha etkin bir ses elde edebilirsin.

Son düzenleme:

Oyun için ise sennheiser alma o daha çok müzik için bütçeni belirtmişsin zaten.Bana göre en akıllıca seçim ya razer olacaktır. Ancak şuanda telefonda olduğum için kesin bir şey yazmayayım.

Edit: Ek olarak Logitech G430 da alabilirsin. Fiyatı 200 Tl gibi birşeydi.Ancak logitech alacaksın pc ne software nıda kurmanı öneririm. Bu şekilde daha etkin bir ses elde edebilirsin.
G230 almayı dusunuyorum bro. Ve yazılım neyse indiririz ya sorun değil.Yeter ki indirilecek bir kaynak olsun. :)

Geri