• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlgilendiğiniz Spor Branşları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan kanyol
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

kanyol

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ağu 2009
Puanı
6
Ben 4 yıldır boks-kickboks-thaiboks ile ilgileniyorum.Herkez İlgilendiği Spor branşlarını yazsın bakalım neler çıkıcak :wgl:

Basketbol tenis ve futbol arada sirada voleybol :D

fitness(kilo verme , vücut geliştirme) , futbol(sınıf takımı,okul takımı vs.) ,basketbol(1.90 boy var sınıf takımı) , satranç (4 senedir1.liği var),masa tenisi

Son düzenleme:
Rap müzik dinleyerek kulak sporu,her akşam playstation da arkadaşlarla turnuva yaparak parmak sporu,futbol maçlarını izleyerek göz sporu. :D

Ben 4 yıldır boks-kickboks-thaiboks ile ilgileniyorum.Herkez İlgilendiği Spor branşlarını yazsın bakalım neler çıkıcak :wgl:

4 yıl çalışııyorsun neden sabit bir branşta kalmadın? ben 1 senedir boks yapıyorum şuan lisansım çıktı müsabakara katılıyorum. boks tek branştır, kickboks, muay thai vs. bunlar boks sporunun farklı stilleridir.

4 yıl çalışııyorsun neden sabit bir branşta kalmadın? ben 1 senedir boks yapıyorum şuan lisansım çıktı müsabakara katılıyorum. boks tek branştır, kickboks, muay thai vs. bunlar boks sporunun farklı stilleridir.
bunu demekle bir bilginin olmadığı belli muay thai M.Ö. ye dayanan en eski dövüş sporlarından biridir kick boks ve boks muay thai nin sadeleştirilmiş branşlarıdır boks ana branş değildir muay thai ve kick boks u aynı anda yapıyorum ben arasındaki farklar kickboks tan ekstra olarak muay thai'de diz,dirsek,klinç vardır. 6 ay a yakın zamandırda boks yapıyorum sene sonuna doğru benimde maçlarım var 4 5 ayrı branşta lisansım var benimde önemli olan 1 branşta kalmak değil başarı edebilmektir :)

bunu demekle bir bilginin olmadığı belli muay thai M.Ö. ye dayanan en eski dövüş sporlarından biridir kick boks ve boks muay thai nin sadeleştirilmiş branşlarıdır boks ana branş değildir muay thai ve kick boks u aynı anda yapıyorum ben arasındaki farklar kickboks tan ekstra olarak muay thai'de diz,dirsek,klinç vardır. 6 ay a yakın zamandırda boks yapıyorum sene sonuna doğru benimde maçlarım var 4 5 ayrı branşta lisansım var benimde önemli olan 1 branşta kalmak değil başarı edebilmektir :)

kick boks, may tai falan bu zımbırtıları bilmem doğrudur. :) ben sadece boks yaparım, çünkü avrupa ve amerikada boks yaygın olanıdır. eskiden ağır siklete önem verilirdi ancak artık klitschko kardeşler kemerleri bırakmadığı ve sıkıcı dövüş stilleriyle izleyiciyi uzaklaştırdığı için gözler orta siklet 75 kiloya döndü. başarı hem kickboksta badri hary olup, boksta manuel marquez olmak değildir. bunu başarmak imkansızdır. sana tavsiyem tek branşta kal, aksi halde kendini geliştirmekten öteye geçemezsin. 5 branşta lisansı ne yapacaksın merak ettim? hem kick boks hemde boks müsabakalarına çıkamazsın seçim yapmalısın. bu arada beni boksa iten en büyük sebep: 40.000.000 $ ;) HBO organizasyonları. kick boksta falan bu paralar yok. tabi kendini geliştirmek için hepsini öğrenmeye çalışıyorsan o ayrı..

Futbol(Amatör ligde lisans,okul takımı vs) , Fitness(Bu hafta başladım hayırlısı ), voleybol( okulda bazen millet oynarken aralarına girer oyunun içine eder çıkarım :D )

Geri