• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlginç Bir Bug Bu Bug Hakkında Fikri Olan Varmıdır..?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gm Lyzerk
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gm Lyzerk

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2009
Puanı
92
Mrb Maxigame Uyelerı Cok Farklı Bır Bug Sorunu Yasıyorum Cozemedım

Sorun Herhangibi bir Cos Veya Pete Binili Durumda Sehir Kapılarından içeri girince ve cıkınca char havada kalıyor cos veya pet bıraz gıdıyor ve duruyor boyle oldugunda inemiyoruz petten peti kapatınca duzelıyor char yuruyor pete bınmeden sehıre gırınce cıkınca sorun yok ..?

7vXVma.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Mrb Maxigame Uyelerı Cok Farklı Bır Bug Sorunu Yasıyorum Cozemedım

Sorun Herhangibi bir Cos Veya Pete Binili Durumda Sehir Kapılarından içeri girince ve cıkınca char havada kalıyor cos veya pet bıraz gıdıyor ve duruyor boyle oldugunda inemiyoruz petten peti kapatınca duzelıyor char yuruyor pete bınmeden sehıre gırınce cıkınca sorun yok ..?

7vXVma.jpg

gameserver yazı veriyor mu ? ayrıca sadece traderlıkte mi diğer meslekleri denedin mi ?

Moderatörün son düzenlenenleri:
butun job petlerinde bınek petlerde normal atlarda hepsinde aynı sorunu verıyor sehir dısındada yapıyor

butun job petlerinde bınek petlerde normal atlarda hepsinde aynı sorunu verıyor sehir dısındada yapıyor

Refinstanceworldıd tablosundan ordaki mapların ıdlerini kontrol etmeger o parcada ıd kayması olduysa bu sorun olusabilir. Şöyle acıklıym maplar bildiginiz parca parcalar. Ve her mapin ıd si vardır örnek jg1 temple60 jupiter80 gibi. Eger sende janganda kapı kısmına denk gelen parcada ıd yanlıs ise pete binilmeyen herhangi bi mapin ıdsi girilmişşe bu sorun yasanır. Eger sen bu sorunu sadece jg de yasıyor isen ve bir hayvanda degil tüm petlerde yasanıyor ise dedigim yerleri kontrol et

İlginiz için teşekkürler sorun çözüldü Refinstanceworld refgameworld refregion refteleport baska bir db den cektim düzeldi

Geri