• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlginç tabutlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Chaos
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Chaos

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
0
22.04.200833886_01.jpg

22.04.200833886_02.jpg

22.04.200833886_07.jpg

cigarrette2rp.png

cokecan4nt.jpg

travelbag9ub.jpg

gp_458409.jpg

gp_458408.jpg

Böyle istekleri olan ilginç insanlarda vardır eminim.

ya ne kadar aptal insanlar var ya ib insan bu kadarmı ölmeye merak olur ya allah akıl fikir versin başka bişey diyemiyorum...

ilginj. adamlar ölmeye meraklı deil para kazanmaya meraklı oglum ama bi yandan sende haklısın hepsi ağzını açmış bakıyolar tabutlara.:D kıçına bi tekme içiinde:D

Saçma ve gereksiz adam toprak altında ölmüş yatacak şimdi ne bunların içinde olunca ne oluyo

Yaw sanki başıma öbür tarafa o tabutla gidioz :D:D öle bi ilgi göstermişler ki ama bak kıyı kenarından arsa alıp oraya gömdürecem kendimi o ayrı bişede bu ne oluyo anlamadım tahta tabut millete yetiyo :D:D

Geri