• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk dövmemi yaptırdım sizce nasıl olmuş ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rainyman
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rainyman

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2011
Puanı
22
Uzun zamandır dövme yaptırmayı düşünüyordum arkadaşım benden önce davranıp yaptırınca bende ona söz verdiğim için bir an önce yaptırdım, dövmeyi photoshop ile kendim çizmiştim saat vardı en solda, fakat çok ayrıntı olduğu için saati kırpmak zorunda kaldım ve sadece 4 rakama indirdim, yazı tipi zaten font, herkes bir tane ile durmaz yaptırırsın diyor ancak pek sanmıyorum ilk ve son oldu diye düşünüyorum :) zaten fazla göz önünde olmasın diye karakterleri küçülttüm bayağı ve kolumun iç kısmına yaptım bu yüzden bayağı zorlandı dövmeci :)

edit: söz bana aittir arkadaşlar , zamanda yolculuk ile ilgili bayağı bir takıntım olduğu için böyle bir dövme yaptırdım,

10401493_10204039657180524_3342861450670689999_n.jpg

Son düzenleme:
geçici dövmeye benzettim ama çok anlamıyorum öyle olmayabilirde.Bir ara bendede vardı ''Çarşı'' yazıyordu kolumda güzel oluyor tavsiye ederim :)

dövme kalıcıdır arkadaşlar psd dosyasını atıyorum sana normalde iki arkadaşım daha istemişti ancak vermedim onlara :)) senle birbirimize uzak olduğumuz için problem olmaz sanırım,

psd dosyasında tam saat şeklinde bilgin olsun layer kısmından oval olan kısımları kapatırsın sen çok basit zaten

orjinali ektedir, yazı karakterlerini yazıcıdan çıktı alacağınız zaman word dosyasından alın çıktıyı, resim olarak kaydedip alırsanız 300dpi falan yapmak gerekir kalite için uğraştırır,

ayrıca yazının anlamı ; tüm cevaplar zamanda gizlidir. veya tüm cevaplar zamanın içinde gizlidir şeklinde çevrilebilir. ingiliz dili ve edebiyatı bölümündeki bir arkadaşa çevirttirmiştim oda kitap çevirisi gibi into falan kullanmış :) kırpacaktık ama sonra ben böyle beğenince ellemedik

qqdAPd.jpg

Son düzenleme:
dövme kalıcıdır arkadaşlar psd dosyasını atıyorum sana normalde iki arkadaşım daha istemişti ancak vermedim onlara :)) senle birbirimize uzak olduğumuz için problem olmaz sanırım,

psd dosyasında tam saat şeklinde bilgin olsun layer kısmından oval olan kısımları kapatırsın sen çok basit zaten
Olmaz olmaz, sorun olmaz. Ben geçicisini yaptırırım. Güzel durarsa kalıcısını yaptırırım belki. :beer

ayrıca yazı fontunu istersende Gabriola diye aratarak bulabilirsin, benim dövmedeki word dosyasında 26px olması lazım kafana göre büyütür küçültürsün

Çok güzel olmuş. Bu tarz güzel ve anlamlı birşey bulursam bende yaptırmayı düşünüyorum :)

bunu kola dik şekilde bu t shirtin bittiği yere yapsak nasıl olur

Geri