• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk Özgün Prank Videom

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
ilk özgün şaka videom arkadaşlar eksikler var tabi ama ileride düzeltip daha iyi şakalarla gelicem takipte kalmanızı tavsiye ederim
smile.gif
izleyen yorum bırakan ve beğenen herkese şimdiden teşekkür ederim(sondaki outro müziği bozdu biraz ama düzelticem onuda) yorum bırakırsanız sevinirim
smile.gif

İlk olmasına rağmen iyi olmuş da o son müziği kim koyduysa kulağını çınlattım bunu bilin. :D kulaklık son sesdeydi ya insaf. :D

Sen ters insanlara denk gelmişin. Benim yanıma koy çantayı bağıra bağıra seni bulur verirdim sana :D

PS: Biraz daha uzun olsun yeni videolar zevkini alamadan bitti:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

değerli yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar şu utangaçlığı atmam lazım üzerimden daha iyi şakalarla gelicem takipte kalırsanız sevinirim :D

Geri