• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk Trafik Kazamı Yaptım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gedikoglu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
geçmiş olsun benimde ilk kaza motorsikletle çarpmışmak karanlıkta adam ışık yakmamıştı bende u dönüşü yaparken adam bana gömdü :D ama çizik yok :D

Geçmiş olsun mikail, ciddi birşey yok umarım ?

Sağolasın Erinç.
Yok önemli bişey olmadı.Diger kisi biraz sürüklendi yerde ama allahtan bisey olmadi. Masrafını verdik sadece.Cana gelecegine mala gelsin.

----------

geçmiş olsun benimde ilk kaza motorsikletle çarpmışmak karanlıkta adam ışık yakmamıştı bende u dönüşü yaparken adam bana gömdü :D ama çizik yok :D

Sağolasın. Motorsiklet gercekten cok tehlikeli. Allahtan adam üsttelemedi,yoksa bende ehliyet falan yok :)

----------

Geçmiş olsun Miko...

Sağolasın Niko...

Geri