• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Script Yapımı [ESRO]

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
2h6937m.png

28mfms6.png

Öncelikle potları felan aldıkdan sonra Atçıya gidip script yapımına başlıyoruz

28mfms6.png

Bottan Training-->Loop-->Script seçin

28mfms6.png

10656.jpg

28mfms6.png

...Kısa ve öz oldu anlamayanlar için yeniden anlatım yapabilirim...

Son düzenleme:
Millet scripte geÇti ben hala botun resmini bile göremedim açılmıyor açılmıyor :D

evet onu demin yapdım ama çalışmıyor potcudan başlıyorum yine öle duruyor

bu botla ilgili sorunum var ecsro 4 sw yi işaretliyorum çünkü ben elite 4 svsindeyim girio oyuna id pw yazıom connect diom ama karakterler çıkmıyo o ekran çıkıyo ama karakterler yok

oyunun oto login denemesi öyledir oyun doluysa boş ekran gözükür botun penceresinde login succesfull deyince karekter gelir soruyu buraya yazmanızada gerek yok du ya ö.m atın yada sorun isteklere yazın.

Geri