• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İLS] Bot Warrior Lure Yapmak.

cengovski

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Haz 2009
Puanı
7
[ACIKLAMA]Evet Beyler Aranızda [İLS] Bot Kullanan Warrior Arkadaslarımız Vardır Elbet Botun Auto Party Buff Özellikleri Çok İyi Euro Charlar İçin Partyde Büyük Kolaylık Sağlıyor Fakat Lure Özelliği Henüz Bota Entegre Değil Bende Bu Problemin Çözümünü Buldum Bu Sayede Bot Güzel Bi Şekilde Lure Yapabiliyor.Şimdi Bunu Yapmak İçin Adımlara Bakalım.[/ACIKLAMA]

Adım 1.

Bot İle Oyuna Giriş Yapın Ve Lureye Başlayacağınız Partynizin Bulunduğu Yere Gidin.

Adım 2.

ils1.png

Adım 3.

ils3.png

Adım 4.

[UYARI]Eklenecek Kod Kopyalayıp Yapıştırın Dİrekt

[/UYARI]
[UYARI]o Stable-Keeper Hoyun[/UYARI]

ils5.png

Adım 5.

ls6.png

Adım 6.

ils2scr.png

Adım 7.

ilssc.png

Adım 8.

Save Settings Yapın Ve Start Bot Yapın Bot Yolda Turlamaya Başlayacaktır.

[UYARI]Dikkat Etmeniz Gereken Nokta Scriptinizi Çizmeye Başladığınız Ve Bitirdiğiniz Yer Aynı Olsun Partynizin Yanında Başlayin Dönüp Partynizin Yanına gelin Tekrardan.[/UYARI]

[BILGI]Bot Bunları Yaparsanız Lure yapıcaktır Fakat Skilleri KUllanmayacaktır Size Önerim Bi Key Helper Programı İndirin Howling shout -Skin Skillerini Key Helper İle Basın.[/BILGI]

[BILGI]Önerim:iTools Programını İndirmeniz.>>https://www.maxigamerz.com/f503/eli...ntle-calisan-helper-itools-134475/index3.html[/BILGI]

#Konu Onaylandı.

Bilgiler için tşk'ni verdim.

İyide bağırma skillini atmayacak auto attack yapmayan moblar için geçerli değil galiba

evet walkback deki skiller çalışsa sorun olmayacak ama idare eder skilleri atması için İtools programını önerdim zaten .

Howling Shout Skili atmak için canavar seçmemize gerek yok durup atıyor etrafında 20m aoe içindeki mobsları çeker.

Son düzenleme:
yararlı bir paylaşım teşekür verdim kardeşim birazcık sitedeki praoğramları araştırdıkmı karışık birşey yapıp hallederiz artık hangi keyhelper olursa

Son düzenleme:
Kendimde o şekilde kullanıyorum artık daha iyisi çıkana kadar bi nebze rahatlatıyo beni :)

Çok güzel bir konu.Verdim teşekkürünü ama birşey soracağım.Botu açıyorum oyuna giriyorum çara girdikten 5 dk sonra direk dc yiyorum.Neden oluyor?

Dc sorunu bi çok sebepten kaynaklı büyük ihtimal zaten botun beta sürüm süresini uzattılar büyük bugları fixlemek için bekleyip daha iyiye getirmelerini beklicez artık

Geri