• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

imana gelin şöyle :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kaya101
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Kaya101

Inori
Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
15 Ocak 2010
Puanı
314
Norveç'te bir televizyon kanalı Justin Bieber hayranlarının konsere gidecek bilet bulabilmek için neler yapabileceğini gizli kamera şakasıyla ortaya çıkardı.

838595_detay.jpg

Televizyoncular sokakta stand kurup ‘Dininizi değiştirirseniz, Justin Bieber konser bileti vereceğiz’ yazısı astı. 5 Norveçli genç kız televizyoncuların koyduğu şartları yerine getirip makyajlarını sildi ve baş örtüsü taktı. Ömür boyu İslam’ın şartlarını yerine getirmek için de söz verdiler! Norveç Lutheran Kilisesi Piskoposu olayı “Trajik” olarak tanımladı.

bi bilete neler yaptırırsın bunlara :pro

Bilet olmadığını görünce geri dönüş yapmışlardır.
Halk arasında bu tiplere ''dönek'' diyorlar.

Helal mi olsun , bir bilet için İslama geçtiler. İslam'ın değerini bir bilete eşit tutmuşlar.

Aslında dinleri islam iken bilet için dinlerini değiştirselerdi islamı biletle eşdeğer tutmuş olurlardı. O anki dinleri neyse onu eşit tutmuşlar biletlerle yani.

La oğlum bebenin bileti için bunu yapıyorlarsa bebe için kim bilir ne yaparlar :D Oy bende kıpırdanma oldu :D

o değilde senin imzana Bayılıyorum ya :D her onu gördüğümde gülmekten yarıyorum :D :D :D

Maxigame'ye ilk girişimde yazmıştım , oyuna yeni başlayan bir kardeşimiz bu soruyu sormuş, aynı tepkiyi bende vermiştim :-[

Cevaplara bakıyorum da tek yanlış anlayan benmişim.Haklısınız gerçekten , bir bilet için din değiştirmişler yazık , lakin bilet karşılığın da seçilen din İslam buda zoruma gitti.

Geri