• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İndependenT - 128TK PRO [Her Hafta 2x 20 TL Ödül]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RalxouS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RalxouS

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2020
Puanı
0
SERVER İP:45.10.57.188:27015

Aynı bilgilere Discord sunucumuz'dan daha detaylı ulaşım sağlayabilirsiniz.

DİSCORD :discord.gg/DbrFw6D

Merhaba Arkadaşlar ,

Öncelikle kendimi ve ekibimi tanıtmak isterim sizlere.

İsmim Barış 24 Yaşındayım ve uzun zamandır Cs:go Oynuyorum oyunda tecrübeli ve sağlam referanslarım bulunmaktadır. Benim ile birlikte yönetim ekibinde bulunan arkadaşlarım benimle yaşıt olup sizlere iyi hizmet verebilmek adına sürekli yenilikler ve oyununuza eğlence katacak yeni planlar yapmaktayız.

Server 128 Tick Rate PRO olarak geçmekte . Hedefimiz her hafta oyuna ilgi alaka gösteren 2 kişiye 20 TL Cs go skin veya bynogame bakiye vermektedir.
Elbette ödül kazanmanın belli başlı kuralları bulunmaktadır.

1. Discord üyesi ve tanınmış tagını almaktadır. (Bir süre kendinizi gösterdiğinizde discord otomatik bu tagı size verecektir.)
2. Top Sıralamasında 1. veya Toptime'da 1. Olmanız gerekmektedir.
3. Server tarafından satışa sunulan yetkilerden her hangi birine sahip olmak.
4. Ve Son olarak Takas için Bynogame hesabı veya Trade'di açık bir steam hesabına sahip olmak.

Serverımızda her bütçeye uygun yetkiler bulunmaktadır. Elbette bu yetkilere sahip olmak için illa ücret ödemenize gerek yok her hafta PAZAR günü Ödüllü VİP Oyunlarımız bulunmaktadır.
Ayrıca sunucumuza 3 arkadaşını getiren ve bu aktif olarak sunucuda oynamaya devam eden kişilere 2 aylık VİP yetkisi bizden.

SERVER İP:45.10.57.188:27015

Aynı bilgilere Discord sunucumuz'dan daha detaylı ulaşım sağlayabilirsiniz.

DİSCORD :discord.gg/DbrFw6D

STEAM :
https://steamcommunity.com/id/brsdgn22/

Son düzenleme:
Geri