• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İndirdiğiniz Dosyaların %70' i Virusludur. Buyrun Bir Göz Atın

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DoNotDie
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DoNotDie

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
31 Mar 2011
Puanı
7
Evet arkadaşlar indirdiğiniz dosyaların yaklaşık olarak p' i virusludur. Bu video sayesinde videolarınızı sorunsuz bir şekilde tarabilceksiniz.Hem içiniz rahat edecek hemde bilgisayarınız temiz kalacak.UPLOADED.TO TIKLA INDIR Veya isteyenler youtube' tan izleyebilirler.
[UYARI]Arkadaşlar Video' da kesinlikle virus yoktur. Ama siz yinede bilgisayara indirince güvendiğiniz virus programları ile taratın. Hiçbir sorumluluk bana ait değildir.[/UYARI][NOT]Arkadaşlar "TESEKKUR" butonuna basmanız yeterlidir.[/NOT]Teşekkürler ...

[BILGI]KONU SABITLENSIN LUTFEN. YARARLI BIR KONU OLDUGUNU DUSUNUYORUM.[/BILGI]

;)

Son düzenleme:
Konu değiştirilmiştir.

Youtube Linki eklenmiştir.

googleye bakarsın virscandan dosya taratmayın diye kaç tane konu var sitelerde pc ye alexis diye yabancı ülkeden trojen habersiz pc ni tarıyor bilgileri çalıyor suanda güvenilir tek antivirusler ve virustotal virscan jotti gizli kimlik ile pc yi ele geçiriyor

Ben onu hep kullanıyorum hiç öyle birşey olmadı.
+18 Nova' lı çarım sapasağlam duruyor hiçbir sorun yok ;)
Öyle bir şey olsaydı moderatorler konuyu onaylamazlardı !!

Arkadaşım benimle kafamı buluyosun sen?
Aege' ye gel alex stable' da bekliyorum seni göstericem novayı stall a koydum bn afk gelip bakabilirsin

----------

eminiz öyledir kesinlikle

----------

Oyunu öğrenipte konuşsan daha iyi olabilirdi :)
Kapak yemezdin en azından

Son düzenleme:
Arkadaşım benimle kafamı buluyosun sen?
Aege' ye gel alex stable' da bekliyorum seni göstericem novayı stall a koydum bn afk gelip bakabilirsin

----------

Kapak oldu mu?

----------

Oyunu öğrenipte konuşsan daha iyi olabilirdi :)
Kapak yemezdin en azından

Konuşmalarınızda takındığınız üsluba dikkat edin.Bunun hakaret sayıldığını hatırlatırım.İkinci bir uyarı yapılmayacaktır.Bu bütün arkadaşlarımız için geçerlidir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri