• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İndirdiğiniz,Kaydettiğiniz Filmler Çok Yer Kaplamasın Buyrun İçeri

EmpireOfSRO

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Haz 2009
Puanı
3
Arkadaşlar bazı bölümlerde katılımcılar kaydettikleri filmlerin çok yer kapladığını ve bunların boyutlarını nasıl düşürebileceklerini anlatmışlar..Bende size elimden geldiğince bu konuyu anlatarak yardımcı olmaya çalışacağım.. Öncelikle benim uzun zamandır kullandığım ve çok memnun olduğum bir converter(dönüştürücü) programı olan alldj Video Converter 2.0 versiyonunu buradan indirin.. programı kurun(serial vermek kurallar gereği yasak olduğu için veremiyorum) program deneme versiyonudur serialini internette bulabilirsiniz...

aşağıda resimli olarak anlatmaya çalıştım..video ve audio değerlerini ne kadar yüksek tutarsanız kalitede o kadar iyi olur...bu programla 1.5 GB boyutundaki bir MPEG2 film dosyası yaklaşık 400-500 MB'ye düşebilmektedir. Ben bir DVD'ye Nero ile 5-6 tane film sığdırabiliyorum..

2edmnv4.jpg

wugpbm.jpg

2cijsbc.jpg

2vi18v9.jpg

Selametle..

Programlama bölümüne göre gibi geldi bana ama güzel program...ı

Taşındı.

Geri