• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Inductor Sistemi (Yeni Başlayanlar için 2. Kutu Şansı)

TuRkStOrM

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
5
Arkadaşlar Jade Dynasty yeni başlayacak olan üyeler için bi güzellik yapiyor. Ve Hediye Kutu sayısını 2 ye çıkarıyor tabiki aşağıdaki işlemleri yaptıktan sonra..

Yeni bir hesap alıyorsunuz Jade Dynasty (Perfect World) sitesinden ve oyuna o hesapla giriş yaptıktan sonra ilk karakterinizi açarken İnduction ID adında bir boşluk oluyor o boşluğa (karakter yaratma ekranında sol üst tarafta)

3160075X091804085006937Zad22be

bu kodu kopyalayıp yapıştırın. Ve kasmaya başlayın

Treasure Chest kutusu gibi bi kutunuz daha olsun o kutu ile hem bedava Mount (Binek) e hemde Chi Bottle (Özel Esper) e sahip olun..

29d8t47.jpg

ID im ile giriş yaptıktan sonra oyundan bana ulaşabilirsiniz nickim SroMAX ve Skysong'um.

[BILGI]Alıntıdır!!![/BILGI]

Son düzenleme:
Ben basladım ama bir turlu sıze ulasamıyorum karsıma 2 tane secenek geldı kapatma ıle flend falan yazan add flend dıyorum bısı olmuyor
eyer yardım edersenız benımle bırlıkte oyunu oynayacak olan 8 kısı daha var
cafecıyım ancak bir car kasma fırsatım var bu yuzden bu zaman ı ıyı deyerlendırmem lazım bır car ı kasmama yardım edersenız clan a saglam adamlar getırme sansım yukselır

24 saat onlineyim ama genelde afk oluyorum friend isteğini görmedim bu arada oyuna sizin charı ben kasarsam 1 günde 60-70 lw olur ama oyundaki itemler,görevleri vb. bilmediğiniz için hemen oyundan soğursunuz kasmak benim için sorun olmaz hatta yararı bile var.bence ilk önce en azından 100 lw bir char yap oyunu iyice anladıktan sonra istediğin charları kasarım.Eğer oyunda takıldığığınız yada yardıma ihtiyaç duyduğunuz bir yer olursa burdan yada oyundan bana ulaşabilirsiniz.Birde charın nickini yazarmısın?

Bende bu gün başladım adım Emlyn oyun çok hoşuma gitti 6 lvim kasarsanız sevinirim :)Bende realm 10dayım :)

oyuna yeni başladıysan önce rehberlerle birlikte kendin kasmalısın ben kasmasına kasarım 1 gecede 60+ olursun ama oyundaki sistemi bilmeden 60 lv olursan çok çabuk sıkılırsın sana önerim önce 80-90 lv e kadar kendin kas ve oyunu iyice öğren şuan ben şuan 147 lv im ama bilmediğim yüzlerce hatta binlerce item,görev... var JD çok karmaşık bir sisteme sahip zora gelemem dersen hiç zaman harcama derim birçok kişi dayanamayıp bırakıyor sistemini anlarsan çok zevkli gelir.oyunda bana ulaşmak için SroMAX(147lv),SelamGenc(144lv) ve \ArTiZ/(pazarcı)'den bana ulaşabilirsin :'(

Tabi Skysong açmıştım denemek için hoş bir tür ama wizzardları sevdiğim için jeadon açtım bir tane asıl çarım o :)

Bi sorum olacak nasıl pm atarım? :D

ya benim bi sorum olcaktı bir sitede duymuştum esper bot 90 dan sonra bişeyler oluyomus tam hatırlamyıorum 1 sene once duymuştum sen bilirsin esper 90 dan sonra sorun falan çıkarıyo mu yada çalışması için ek bi özellik mi geliyo
++ skysong yerine dğier classları seçersek bi sorun olmaz demi

Tabi Skysong açmıştım denemek için hoş bir tür ama wizzardları sevdiğim için jeadon açtım bir tane asıl çarım o :)

Bi sorum olacak nasıl pm atarım? :D

1-chat penceresindeki PM e tikla charinismini yaz bosluk birak mesajini yaz.
2-önceden birşeyler yazmiş olan kişinin isminin üstüne tıkla mesajını yaz.
3-birinin üstüne tıkla üst taraftaki karakter resmine sağ tıkla ve PM ye bas ve mesajını yaz.

ya benim bi sorum olcaktı bir sitede duymuştum esper bot 90 dan sonra bişeyler oluyomus tam hatırlamyıorum 1 sene once duymuştum sen bilirsin esper 90 dan sonra sorun falan çıkarıyo mu yada çalışması için ek bi özellik mi geliyo
++ skysong yerine dğier classları seçersek bi sorun olmaz demi

90 lv olduktan sonra esper enerji harcamaya başlıyor saniyede 2 esper enerjisi eksiliyor bu yüzden esper enerjisinde sıkıntı çekiliyor bazı esper enerjisi elde etme yöntemleri var onlarla sağlayabilirsin:
1-HOTM(Hearth Of The Moon) alarak 240,000 esper enerjisi sağlarsın bunu marketplaceden 4jaden veya HOTM satan oyunculardan alırsın bu aralar fiyatı 1k-1,3k arasında.
2-Hergün Tanis Ka Lunashade Stone(5k) verir bununla ihtiyacını giderebilirsin.
3-Her 5 saat oyunda durduğun süre için Lunarshade Stone(5k) alırsın bunları biriktirerek ihtiyacını giderebilirsin.
4-Kasarken belirsiz aralıklarla Prince adlı kurbağa benzeri bir mob çıkar bunu kesince bol miktarda item ve exp gelir ayrıca Tornahowl Essence(1k) düşer bunları biriktirerek kullanabilirsin.

Tüm sınıflar aynı miktarda enerji harcar skysong seçsende seçmesende aynı enerjiyi harcarsın :'(

Saol şimdi sana pm atacam :D

Ben 15 lv oldum jeadon olmak istiyorum beni jeadon adlı bir mape gönerdi ama jeadon olunmuyor. Yardım edin :(

ben de bugün başlıyorum inş.
25 oldum ama ne yapacağımı bilmiyorum pazar bilgim yok itemler ne işe yarar bilmiyorum neleri toplamam lazım
ayrıca craft görevini ben yapmamıştım şimdi yapamaz mıyım ?

kasarken provisionları topla ve npc ye sat moblardan düşen craft item,talisman,craftarı toplamana gerek yok boşuna inventory de yer kaplar ve fazla para getirmez.Craft görevi o kadar önemli bir görev değil 149 lv oldum şu ana kadar hiç craft yapmadım.

ben 2 üyeliğe de senin kodu yapıştırdım sanırım ben level atlayınca sana bonus exp falan geliyormuş.bir de sana pm atıyorum hep kapalı diyor beni 60 kadar kassan sıkıntı olur mu ?vim kasıyorum ama arden okçuları falan nasıl tüm classları merak ediyorum tek düşüncem sağlamlık vimden daha sağlam var mı ?

-bonus exp ve bonus jaden Inductor ID ile ID sahibine gelir.
-şuan tatildeyim 4 yıldır ilk defa 7 gün internetsiz kaldım ve tatil bitince eskisi gibi 7/24 online olacağım.kasma konusunda kasmasına kasarım 6-7 saatte rahat 60 yaparım ama oyunun sistemini anlayamazsın ve JD den hemen soğursun.sana tavsiyem önce 90-100 lv e kadar kendin kas(kasmana bağlı olarak yaklaşık 1 ay sürer).oyunun amacını itemlerin ne işe yaradığını iyice öğren ondan sonra charını kasarım.istersen bu haldede kasarım ama JD çok zor bir oyun ama yinede sen bilirsin. :'(
-tüm sınıflar birbirine eşittir.farkları biri uzaktan dövüşür defansı düşüktür biri yakın dövüşür defansı iyidir birinin defansı düşüktür atağı iyidir yada defansı iyidir atağı düşüktür ama ortalama hep aynıdır iyi sınıf yoktur iyi kullandığın sınıf vardır bu sana bağlı birşey sen hangisini iyi kullanırsan o iyidir mesela vimin defans iyi atack orta yakın dövüşür ve yavaştır arden defans düşük atack orta uzaktan saldırır ve hızlıdır yani denklem kurarsak şu şunu götürür bu bunu götürür... sonuç vim=arden=jadeon=skysong=modo=balo=lupin=rayan=celan...

hmm tamam anladım ama boyle de pek oyundan bişey anladığım soylenemez:)
çünkü çok fazla şey var ben neler yapmalıyım en azından onu anlayabilmem için yardım edebilır misin :)mesela ben 31 oldum ama daa boyle nereye kadar kasacam zaten esper kasıyor benim yapmam gerekenler nelerdir?

Geri