• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnFamous:Second Son Collector's Edition

CaptainPrice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Tem 2009
Puanı
77
Merhaba arkadaşlar İnFamous: Second Son oyunun Collector's Edition Sürümünü aldım sizlerle resimlerini paylaşayım dedim oyunu bilmeyenler için trailerıda koyacağım

Not : Oyun tamamıyla Türkçe Dublaj fakat malesef Türkçe trailer'ı yok.

Resimler:

08nd.jpg

vy2k.jpg

Kutu İçeriği

- Bluray Disk

- Delsin Rowe beresi
- DLC: Cole’s Legacy (ekstra bölümler içermektedir)
- Exclusive Delsin ceketi
- Delsin Rowe ceket rozetleri (3 adet)
- Şişe açacağı
- Koleksiyoncu parası

Oyuna gelecek olursak cidden başarılı ve yeni nesil diyebileceğimiz bir yapım olmuş PlayStation 4 ün gücünü sonuna kadar kullanıyor diyebilirim
PC'de Prototype oyununu beğenenler özellikle bayılacaktır diye düşünüyorum oyunun metacritic puanı 100 üzerinden 80
otoriteler tarafındanda başarılı bulunan bir yapımın Türkçe Dublaj olarak gelmeside Sony Türkiyenin başarısıdır diye düşünüyorum
Türk oyun pazarının gelişmesi açısından bundan sonra çıkaracakları Türkçe oyunların hepsini Collector's Edition olarak alacağım

Son düzenleme:
Geri