• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İngilizce Çeviri Lazım

BilocanGoklerde

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Nis 2014
Puanı
25
Çeviri ekibinden kimse kalmamış sanırım. Yardımcı ola bilecek birileri var mı ? Çok uzun sayılmaz Türkçeden İngilizceye çevirilecek.

Arkadaşlar metni altta koydum. Rica ediyorum siyaset yapmayalım yada düşüncelerini söyleyecek birileri olursa özel mesajla söylesin. Şuan çeviri gerçekten acil benim için.

Selamlar,
Haziran 2013 de ülkemizde Gezi Parkı adında bir parkımızın ağaçları kesilmemesi için eylemler yapılmıştır. Ancak bu eylemler siyasi olmayıp çevre için yapılmıştı.
Ancak bu eylem medyamız tarafından çarpıtılıp siyasi gibi gösterilmiş ülkemizde kutuplaşmalar söz konusu olmuştur. Oyun adminlerinizde bu kutuplaşmadan nasibini almış olmalı ki
bu eylemin siyasi olmamasına rağmen bunu siyasi olarak kabul etmiş ve bana süresiz ban vermişlerdir. Ayrıca ülkemizde milliyetçi bir siyasi partinin ve o kesimin kullandığı sembolleri ve sloglanları profillerinde barındıran oyuncuları 250 sayfayı arayıp bulup şikayet etmiştim.
Aynı yöneticiler bunlarla ilgilenmemişler ve beni haksız bulmuşlardır. Türkçe olan konuşmalarımızı sizlere yolluyorum. Ayrıca Profilimde bir şarkının sözleri bulunmaktadır ve aynı çevre eylemine itafta bulunmaktaydı-
bunun içinde de Türk edebiyatında ''Taşlama'' olarak geçmekte olan edebi tür kullanılmış bunu da hakaret olarak önüme getirmekteydiler. Kendileri haksız ve taraflı işlemler yapmaktadırlar buna hesabım silinmeden müdahele edin lütfen.

Son düzenleme:

Öyle bir şey olmaz,sen konuya ekle yardımcı olsun isteyen arkadaşlar.

Spoiler içinde koymuş bulunmaktayım. Eğer sorun teşkil ederse kaldırın lütfen.
Selamlar,
Haziran 2013 de ülkemizde Gezi Parkı adında bir parkımızın ağaçları kesilmemesi için eylemler yapılmıştır. Ancak bu eylemler siyasi olmayıp çevre için yapılmıştı.
Ancak bu eylem medyamız tarafından çarpıtılıp siyasi gibi gösterilmiş ülkemizde kutuplaşmalar söz konusu olmuştur. Oyun adminlerinizde bu kutuplaşmadan nasibini almış olmalı ki
bu eylemin siyasi olmamasına rağmen bunu siyasi olarak kabul etmiş ve bana süresiz ban vermişlerdir. Ayrıca ülkemizde milliyetçi bir siyasi partinin ve o kesimin kullandığı sembolleri ve sloglanları profillerinde barındıran oyuncuları 250 sayfayı arayıp bulup şikayet etmiştim.
Aynı yöneticiler bunlarla ilgilenmemişler ve beni haksız bulmuşlardır. Türkçe olan konuşmalarımızı sizlere yolluyorum. Ayrıca Profilimde bir şarkının sözleri bulunmaktadır ve aynı çevre eylemine itafta bulunmaktaydı-
bunun içinde de Türk edebiyatında ''Taşlama'' olarak geçmekte olan edebi tür kullanılmış bunu da hakaret olarak önüme getirmekteydiler. Kendileri haksız ve taraflı işlemler yapmaktadırlar buna hesabım silinmeden müdahele edin lütfen.

Geri