• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İngilizcesi İyi Olan Arkadaşlar Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
Arkadaşlar üniversite 1. sınıfım yarın kitapta 1 sayfalık bölümü benim anlatmam gerekiyo ama benim ingilizcem berbat basit bi yer gibi duruyo ama bu konuyu bi şekilde anlatmam lazım bana yardımcı olacak varsa şimdiden teşekkürler :)
Konuyu 20 dakika gibi bi süreye yaymam lazım anlamlarını ve neden öyle olduklarını yazarsanız sevinirim. Biliyosunuz çeviri siteleri işe yaramıyo. Ayrıca boşluklara ne geleceğini ve neden öyle olduğunu söylerseniz çok sevinirim çok teşekkürler tekrar :up:

dq9RvX.jpg

Not: Resim biraz kötü olabilir ama kitap bende değil arkadaş çekip attı onun için yenisini atma şansım yok kusura bakmayın​

Geri