• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İngilizcesi iyi olan var mı?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Angelina
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Angelina

O Şimdi Asker
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 May 2009
Puanı
442
Selam arkadaşlar, İngilizcesi ileri düzeydi olan birini veya birilerini arıyorum. Bende var fakat çok ama çok iyi değil. Her neyse, şunun için lazım. Benim bir erkek dergim var ve tabi her dergide olduğu gibi bu dergide de röportaj bölümü var. Ben bu bölüm için yakın bir zamanda bir p.rn star'a mail attım ve cevap geldi. Kendisi benimle röportaj yapmayı kabul etti. Bunun için bir arkadaş aryorum. Sorularımı İngilizceye cevirebilecek sağlam İngilizcesi olan bir arkadaş arıyorum. Konu altına yazabilirsiniz ya da özel mesaj atabilirsiniz. Skype adresi isterseniz de, pekgecsezer'dir Bakın gerçekten iyi bilen biri iletişime geçsin. Çünkü ciddi bir şey yapıyorum burada. Siz bilmiyorsanız da yapabilecek veya yapmasında bir sorun olmayacak bir arkadaşınızı beni tavsiye edebilirsiniz.​

speaking english ? I live in english. it's not a language to me... it's totally the best way of expressing my own. you know... sometimes i dream of a world where all people understand each other perfectly. Yes, i would dream, imagine all the people dancing and touching each other, communicate in a joyful harmony.

soruları anında mı çevirecez ingilizceye önceden liste hazırlayıp öyle mi soracan ?

speaking english ? I live in english. it's not a language to me... it's totally the best way of expressing my own. you know... sometimes i dream of a world where all people understand each other perfectly. Yes, i would dream, imagine all the people dancing and touching each other, communicate in a joyful harmony.

soruları anında mı çevirecez ingilizceye önceden liste hazırlayıp öyle mi soracan ?
ingilizce konuşmak mı ? ingilizcenin içinde yaşıyorum. ingilizce benim için dil değil. ingilizce kendimi ifade etmem için en iyi yol. bilirsin bazen bi hayal kuruyorum diye gidiyor qnq güzelmiş ingilizcem az çok var bide kursa gittim mi oh mis gibi

Şöyle ki, önceden sorularımızı hazırlayacağız. Sonra ben ona göndereceğim oda cevaplayıp bize gönderecek. :)

Starın ismi ney yarın hemen hızlı kursa başlıyayım ben :D

Konuya girdim bir bakayım röportaj dedim iyi hoş sonra kiminle olduğunu görünce pas dedim :D :D :D

sezer en sevdiği pozisyonu kesinlikle sormalısın :D bu arada türkiyeye gelmeyi düşünüyormu burda o kadar sekse aç o kadar insan var ki :/ mesleğinden anında bıkabilir xd

Yardımcı olmak isteyen varsa iletişime geçsin. Aranan kan bulunmadı daha. :/

Özelden soruları atarsan bir bakalım :)

Merhabalar konu açılalı baya olmuş ama yine de lazım olursa falan diye dedim. İngilizce öğretmenliği okuyorum 3. sınıftayım ( Gazi üniversitesi). İngilizcem daima iyi olmuştur. Lisede comenius ile yurt dışına gitmişliğim var üniversitede erasmus tutorluğu yaptım ( gelen yabancı öğrencilerle ilgilendim) aisectede 2-3 takıldım öyle ingilizcem iyi yani :D yardım edebilirim özelden ulaşıp mailinizi bırakın siteye çok giremiyorum ^^

Geri