• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Injustice 2 Resmi Olarak Duyuruldu!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fumetsu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Fumetsu

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
11 May 2013
Puanı
126
maxigamelogo.png

Bir süredir oyun dünyasında Injustice 2 ile ilgili söylentiler dolanıyordu. Her ne kadar resmi olarak duyurulmamış olsa, bazı görsel sızıntılar yaşanmıştı. Bugün ise Injustice 2 resmi olarak duyuruldu.

Arkasına hiçbir takı almadan sadece Injustice 2 olarak piyasaya çıkacak olan yapım, ilk oyun gibi yine NetherRealm Studios tarafından geliştirilecek. Konu olarak, Injustice 2, DC Comics çizgi roman serisinin hayali dünyası baz alınarak geliştirilmiş olan Injustice: Gods Among Us oyununun devamı niteliğinde geliştiriliyor. Bildiğiniz gibi ilk oyunda Joker, Superman'i Lois Lane ve henüz doğmamış çocuğunu öldürmesi konusunda kandırdıktan sonra, Metropolis şehrine nükleer bomba yollamış ve milyonlarca insanın ölmesine neden olmuştu. Bunun intikamını almak isteyen Superman ise, lideri olacağı bir birleşik dünya devleti kurmuştu. Amaç ise huzuru sağlamak için ne gerekiyorsa yapmaktı. Ne var ki, tam da bu esnada Superman yönetiminin güçleri ile Batman'in direniş kuvvetleri arasında bir savaş başlamıştı. Injustice 2 oyununda ise hikaye kaldığı yerden devam edecek ve

injustice-2-nin-ilk-posteri-paylasildi-705x290.jpg

Batman ve müttefik kuvvetleri bir yandan Superman yönetim güçleri savaşırken, bir yandan da toplumu bir arada tutmaya çalışacaklar.

2017 yılı içerisinde Xbox One ve PlayStation 4 için piyasaya çıkması beklenen ve DC Super Heroes ve Super-Villains taraflarını yeniden karşı karşıya getirecek olan devam oyununda, kötü tarafa Atrocitus ve Gorilla Grodd olmak üzere iki yeni karakter daha katılacak. Bununla birlikte, Injustice: Gods Among Us oyunundan farklı olarak Injustice 2 ile birlikte karakterlerimizin görünüşlerine ve dövüş stillerine müdahalede bulunabileceğiz. Yani bir nevi karakterimizin dövüş tarzını kendimize göre şekillendirebileceğiz. Ayrıca seviye atlama sistemi de konsepte dahil olacak.

Oyun olarak değilde sinematik olarak izlemeyi nedense ben daha çok seviyorum. Hikaye videoları daha akıcı bana göre.

Geri