• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnsanımdan tiksinmeye başladım.

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Şimdi konu altına ülkücü arkadaşlar gelip bana taş atacaklar.Fakat bu doğru ha kime göre neye göre bilemem.Kısaca örnek vereyim uzun süredir youtube işindeiym yeni başlayan enikler bile enik diyeyim onlara ben 16-17 yaşında enikler gelip gelip sahte telif ihtar atıyor.Ha şunu görüp bu konuyu açıyorumBu forumdan biri kanallarımdan birine telif atmış evet ve kendi videosu değil gidip break.com tarzı bir siteden bulup atmış lütfen kaldır ihtar atıcam demiş.Ya arkadaşlar türkçe çalışınca niye hep sahte telif yiyorum ? Ne kadar aç gözlü bir millet olduk ya ? Paranın bukadarmı köpeği oldunuz ya anlamıyorum yemin ediyorum yabancı içerik çalıştığım zaman içinde 1 kere bile telif yemedim fakat şu son 2 aydır teliften kapanan kanalların haddi hesabı yok kim ne derse desin türk insanının GENELİ aç gözlü sahtekar üçkağıtçı geri kafalıdır.Kimse bana burda felsefe yapmasın yüce asil milletiz felan diye eskidenmiş o anam eskiden yeni nesil bitirdi onu artık.Neyse yazacaklarım bukadar gerçekten aşırı derece tiksiyorum.Kendi hakkı olmayan bir videoya bile VİDEOYU KALDIR TELİF atarım demek bile ağır aç gözlülüktür.Söylediğim gibi genellikle dedim hepsi demedim o yüzde gelip bana burda küfür kaymayın hadi iyi forumlar.

Doğru söze söylenecek birşey yok, hepsi demeyelimde geneli öyle maalesef.

Evet sende öylesin eger senın kanallrını öğrensem butun videolarından şikayetcı olurum Mılete aç gözlü diyorsundya sen once bı kendıne bak la mılet sendewn yardım ıstıyor sunu nasıl yapcaz vb dıye ben bılmıyorum gıt kendın naparsan yap dıyorsun sankı burda bısen para kazanıyorsun açköpek

Evet sende öylesin eger senın kanallrını öğrensem butun videolarından şikayetcı olurum Mılete aç gözlü diyorsundya sen once bı kendıne bak la mılet sendewn yardım ıstıyor sunu nasıl yapcaz vb dıye ben bılmıyorum gıt kendın naparsan yap dıyorsun sankı burda bısen para kazanıyorsun açköpek

Yaşın ve mesajın kendini belli ediyor bana kaç kere yalvardın nasıl para kazanacağım diye bende sana güzel güzel anlattım sen armut piş ağzıma düş diyorsun.Ben 8-9 ay araştırmışım hangi katagori izleniyor hangisi telif veriyor bakmışım gelip sana anlatıcam ? Yokya hadi hadi işine bak

Yanlış.
Her insanın iyisi kötüsü vardır.Kimse 4-4 lük değildir.Olamazda.Genel olarak bile söyleyemezsin bunu.

Çalışmayana ekmek yok.Ban yediğinden beri sataşmadığın,hakaret etmediğin adam kalmadı.Sorunlu musun sen? Ergenliğin zaten su üzerine çıkmış,sen neyi diretiyorsun? Git kumda oyna sana göre değil buralar.

Erdeniz bir bölümde haklısın fakat neden böyle oluyor dersen çoluk çocuk yüzünden :D

----------

Bi görevli şu çocuğu pistten alsın Allah aşkına :D

Evet sende öylesin eger senın kanallrını öğrensem butun videolarından şikayetcı olurum Mılete aç gözlü diyorsundya sen once bı kendıne bak la mılet sendewn yardım ıstıyor sunu nasıl yapcaz vb dıye "ben bılmıyorum gıt kendın naparsan yap" dıyorsun sankı burda bısen para kazanıyorsun açköpek

Erdo böyle birşey dediyse bende bi bok bilmiyorum.

Erdo böyle birşey dediyse bende bi bok bilmiyorum.

Aynen hakanım ha beni tanıyan tanıyor her konuda tanımadığım adama bile yardımcı olurum buna dedim ben git videoları at dene yanıl yap en çok hangi katagori izleniyor nasıl etiket girince kaç tık geliyor diye adam bana hakaret ediyor...Onun istediği şey şu.

Şu siteye gir.
Şu videoyu indir.
Şu açıklamayı gir.
Şu başlığı gir.
Şu etiketi gir.

Bunu ben yapamam malesef.Kimse kusura bakmasın

Erdeniz'den çok yardım istemedim.Ama istediğim zaman " insani " bir dil ile anlatır.Ha işi vardır,uğraşmak istemez o ayrı onuda " insani " bir dil ile söyler.
İftira sevmediğim şeydir.

Aynen hakanım ha beni tanıyan tanıyor her konuda tanımadığım adama bile yardımcı olurum buna dedim ben git videoları at dene yanıl yap en çok hangi katagori izleniyor nasıl etiket girince kaç tık geliyor diye adam bana hakaret ediyor...Onun istediği şey şu.
Şu siteye gir.
Şu videoyu indir.
Şu açıklamayı gir.
Şu başlığı gir.
Şu etiketi gir.
Bunu ben yapamam malesef.Kimse kusura bakmasın
Adamın dibi ya. :D Bana göstermiştin kanka bunları. :D

Alın la bunu dışarı, konunun yaş ortalaması düşüyor.

Para Kazanıyor Diye İlla yardım edecek anlamınamı geliyor ?

Googleye Youtbeden nasıl para kazanılır diye yaz arat resimli anlatımdan tut sesli , videolu anlatımlar mevcut . Bunlara kafan mı basmıyor ?

Bunları geçtim forumdakileri yazılarına ve arkadaşların yorumlarına göre kendın naparsan yap dicek biirine benzemiyor kendisi :)

Liseli dolu. Ben bu yüzden Türkçe işine girersem ya özgün yaparım ya da özgün. :D Yazın acayipti yav telifler havada uçuşuyordu. Hafta başı gelince mutlaka 20 kanalım kapanıyordu la. :D Kış oldu da Allah'tan azaldılar.

Geri