• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnsanlığın ne olduğunu bu videoda tekrardan hatırlıyoruz

tabi her ülkede iyi niyetlide kötü niyetlide insanlar var bu tek ülkede yok yani Türkiyedede var bu tarz insanlar sanmayın amerikada Türkiyeden daha çok var sadece istisna bunlar

tabi her ülkede iyi niyetlide kötü niyetlide insanlar var bu tek ülkede yok yani Türkiyedede var bu tarz insanlar sanmayın amerikada Türkiyeden daha çok var sadece istisna bunlar

çok haklısın, o arabadaki kayıtlara baksan %80'i kavga dövüş küfürdür ama insan bu kadarını görünce bile örnek almak, ve böyle şeylerin (ne kadar önemsiz gibi görünse de) toplumu az da olsa bilinçlendirip geliştirmeyi sağlayabiliyor

Sonra neden A.B ye girilmiyor diyorlar. Kokoreci kaldırmaya çalışarak, T.C. yazısını kaldırıp eyalet gibi muamele yaparak girilmez. Bir yerlere varmak istiyorsan önce ​İNSANLIK.

Bu tarz videoların sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımını geçenki gibi isimlerin başına TC eklemekten daha yararlı buluyorum.

İnsanlar insanlığı görmeye görmeye unutuyorlar o nedenle bu tarz videolarla hatırlatmak belki bir nebze de olsa kaybolan insalığı geri getirebilir.

Gerçekten yabancı ülkelerdeki insan hayatına saygıyı takdir ediyorum. Bizim burada karşıdan karşıya geçmek neredeyse imkansız. Sürücüler her zaman tabakhaneye b.ok yetiştirimişcesine bir acele ve bencillik içinde, yayalara hiç bir zaman öncelik tanımıyorlar ve yaya dikkatli olmazsa acımadan ezip geçerler. Sanki bi yere 2 dk geç varsalar ne olacak. Bazen karşıdan karşıya geçmek için abartısız 20 dk ile yarım saat yolun kenarında beklediğim oluyor. Nedir bu acele nedir bu teleş cidden anlam veremiyorum.

Böyle bir toplumda yaşarken ve böyle videolar görünce insanlığımızdan utanıyorum gerçekten. Söylediklerime bakıp aşağılık kompleksimin olduğunu düşünebilirsiniz ama kesinlikle öyle bir sorunum yok. Bizim de var iyi yanlarımız fakat iyi yanları ve kötü yanları bir kenara ayırınca kötü yanlarımız daha ağır basıyor maalesef, bu da bir gerçektir bunu inkar etmek kendini kandırmaktır ve hiç kimse kendini kandırarak bir yere varamaz. Bir yanlışı düzeltmek için öncelikle yanlışı görüp kabullenmek lazım, çünkü kabullenilmeyen bir yanlış aslında yanlış yok diye kendini kandırmaktır ve olmadığı varsayılan birşeyi de düzeltmek mümkün değildir.

Her toplumda iyi insan kötü insan var yok diye bişey yok fakat bizde kötü olanların sayısı daha çok.Bizde bu tür hareketleri yapsan arkadan söverler.Kaba bi tabirle " Öküze bak arabayı yolun ortasında bıraktı.Çek kenara öyle yardım et " diycek kadar zihniyetsizler var aramızda malesef.Heleki genç kesim daha da kötü.Bize ilk ders büyüklere saygıdır fakat otobüste bile kendisinden yaşlı insanlara yer vermeyen kendini bişey sanan çok kendisini insan farz eden çok yaşam formu var.Video yu izlerken duygulandım.Keşke bizim milletimizde de bu kadar duyarlı insanlar olsa.Bunu da bizlerin sağlaması lazım lütfen bu tür konularda özen göstermeye başlıyalım.

Bu arada 2.30'daki Dayı Hulk'u canlandırıyor galiba :D

Tek duygulanan ben miyim yav tüylerim diken diken oldu nedense,müzikten midir acaaaba.

Bir kere şunu söylemem gerekirse çok duygulandım.Neredeyse son bölüm bayanın adamı öptüğü yerde ağlayacaktım.Bir de fon müziği zaten yürek dağlayıcı.Videoya tam uyum sağlamış yani.

rusyada araçların ön tarafına kamera zorunlu dimi?

diğer ülkelerden çok gerideyiz medeniyet bakımından :(

rusyada araçların ön tarafına kamera zorunlu dimi?

diğer ülkelerden çok gerideyiz medeniyet bakımından :(

İnsanların vicdanlarıyla alakalı bir durum. Medeniyet bakımından ileri ülkelerin yaptıklarını tarihin arka sayfalarında bulabilirsiniz.

Geri