• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnstagram

Aktiflik
K.Tarihi
30 Tem 2009
Puanı
0
Alt foruma sabit konu olarak İnstagram da açılabilir.Böylece instagramdaki fotoğraf paylaşımları olur.

Yönetim konuyu okuduktan sonra silebilir.

Facebook sayfamız aktif,instagram üzerinden resim paylaşımı,facebook gibi kişiler duvara atamadığı,sayfaya farklı yöneticiler,moderatörler atanamadığı ve sadece sayfa sahibi tek kişi bu tüm işleri yapmak zorunda kalıcağından zor ve zahmetli olucaktır.

Kaldı ki,facebook,mail,ve foruma şuan yetişilemezken instagram'a en azından kısa bir süre içinde başlanıcağını pek zannetmiyorum,öneri için teşekkürler bp yönetimi muhakkak değerlendiricektir.

Geri