• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Intensify # Röportaj # 18.05.2013

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Muhabir
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Muhabir

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2013
Puanı
143
lblwj.png

Adı Soyadı :
Deniz YEŞİLYURT

Doğum Tarihi : 13.5.1993

Yaşadığı Şehir : Bursa

Memleket : Bursa

Meslek : Öğrenci

Tuttuğu Takım : Fenerbahçe

Burcu : Boğa

lblwj.png

Hobileriniz : Yüzmek, kitap okumak, TV izlemek, Maxigame

Fobileriniz : Büyük kanatlı böcekler

Forumdaki İlk Nick'i : muro02

Silkroad İle Tanışması : Sınıftan bir arkadaşım oyuna başlamıştı ve oyunu çok övüyordu. Hatta bana anlatırken ''Lord Yarkan diye bir hayvan var bana bir vurdu, köprüden uçtum.'' gibi şeyler söyledi, daha sonra çok vakit geçmeden oyuna başladım.

MaxiGame'i hangi amaç ile kullanıyorsunuz ? : Bilgi alışverişi ve foruma yararlı olmak için kullanıyorum.

Nickinizi Nasıl Buldunuz ? : Benim nick anılarım çok fazladır, yakın arkadaşlarım nasıl nick hastası olduğumu bilirler. Bir video izlerken şuan kullandığım nickimi gördüm ve beğendim, o gün bugündür kullanıyorum.

Forumda ve Oyunlarda sizi kızdıran başlıca 3 kusurlu hareketi yazabilirmisiniz ? : Küfür etmek , üyelerin forum kuralları çerçevesini aşmaları, laubalilik.

Hangi Spor dalı ile uğraşıyorsunuz ve neden o spor dalını seçtin ? : Futbol ile uğraşmaktayım, futbol bana hayat felsefesi gibi geliyor.

Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak isteseydiniz bu ünlü kim olurdu ve neden? : ''Herhangi bir ünlünün hayatını yaşamak gibi bir düşüncem yok.'' şeklinde klasik bir söz söylemek istemezdim ancak cidden yok.

Ne tür müzik dinlersiniz , en sevdiğiniz müzik'in ismi nedir ? : Kulağıma hoş geldin her türlü müziği dinlerim. Ne-yo Let me love you iyidir.

Seyahat etmeyi severmisiniz , seyahat ettiğiniz yerler neresidir ? : Seyahat etmeyi çok severim. Türkiye'nin farklı birçok noktasına gittim diyebilirim, kısmet olursa bu yaz Fransa-Almanya-İspanya-Norveç'e gidebilirim.

Hayatınızda en çok gitmek,görmek istediğiniz yer neresidir ? : Mısır Piramitleri, Mariana Çukuru

lblwj.png

MaxiGame'de çalışan yönetimdeki kişiler hakkında yorumlarınız nelerdir?

Deepblue : Ümit abi forumda daima kendisini örnek aldığım bir kişidir, iyi ki böyle bir forum kurmuş diyorum.
Terk-i Diyar : Açıkçası ilk yönetime geldiğim zaman kendisinden çekiniyordum ancak daha sonraları ''esprili ve sevecen'' bir abimiz olduğunu anladım. Ayrıca disiplinli olması da hoşuma gidiyor.
The Bright : Barış... Başını her zaman meşgul ettiğim sabırlı insandır. Forumdaki disiplinli tavrı dikkatimi çekiyor. Biraz da beni dinlese daha iyi olacak. :D
Ruthless : Karaca ile uzun yıllardan beri tanışıyoruz, forumda tanıdığım en eski arkadaşlarımdan birisidir. Silkroad'da az ortak olmadık onunla..

KaRa : Üstün başarılarından dolayı bu noktalara kadar gelmiş bir arkadaşımdır. Kendisini tebrik ediyorum, başarılarının devamını diliyorum.
Saint : Emre'yi anlatmaya zaten gerek yok, forumda en iyi anlaştığım arkadaşlarımdan, sırdaşlarımdandır. Kendisini çok severim.

lblwj.png

Yemek yapmayı biliyormusunuz ? : Pek sayılmaz.

En sevdiğiniz renk ? : Mavi - Turuncu - Kırmızı

En sevdiğiniz şarkı ve nedeni ? : Benim kulağıma hoş gelen her şarkı güzeldir, onun için şarkı ayrımı yapmak istemem.

Yaptığınız en büyük çılgınlık ? : Uludağ'da kayak yaparken bir kadının belini kırmamız olabilir.

Şu an ruhunun olmak istediği yer ? : Sessiz, sakin bir ortam.

Hayatta en çok kıymet verdiğin insan ? : Ailem

Hayvan besliyor musunuz ? : Evet, bir köpeğim var.

Karşı cinste hoşlandığın tip ? : Forumdaki çoğu arkadaşımız gibi ''nefes alsın yeter'' demeyeceğim. Huyunun güzel olması ve bakımlı olması yeterli.

Benzetildiğiniz biri var mı ? : Yok.

Aşk herşeyi affeder mi sizce ? : Affetmez.

Gelecek planlarınızı anlatırmısınız ? : Üniversiteyi bitirip iş hayatına atılmak.

Arkadaşlarınız ve Ailenizle iletişiminiz nasıldır ? : Arkadaşlarım ve ailemle iletişimim çok iyidir, bozulmasını da istemem açıkçası.

Örnek aldığınız kimse varmıdır ? : Disiplinli ve duruşunu her yerde koruyan insanları örnek alırım.

Röportaj Sistemi hakkındaki yorumlarınız nelerdir ? : Forumda yararlı bir etkinlik olduğunu düşünüyorum, forumdaki üyelerin birbirini tanıması açısından güzel bir proje..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Fobileriniz : Büyük kanatlı böcekler

Ortak fobimiz varmış :)

Geri