• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnter paketi tavsiye lazım

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Kardeşler merhaba ...

Bana akn'de 100 gb kotası olan bi paket önerebilirmisiniz ? Aslında aklımda uyudu net var " 50 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız 74,98 " fakat şikayetvar sitesine baktım destek ekipleri rezil gibi duruyor. Sıkıntı yaşadığımda kaderime mahkup olacakmış gibi bir his var içimde.

Sizlerden isteyim ; buna benzer bildiğiniz bir bağlantı var mı ? Uyduneti kullanıpta tavsiye edecebilecek var mı ?

Uydunet sıkıntı gibime geliyor bulunduğun mevkide fiber alt yapı varmı ?

Kahraman abicim uyduyu bosver evet kotasi yuksek ama internet yavas, fiber olsun 50gb olsun,onun kotasinin bitmis yavas hali digerinin hizli haline bedel, turkcell veya vodafone yi ara,cadde sokak adinla bakabiliyorlar sistemden, ama birinde yoksa digerini de ara umudunu kaybetme ikisinin alt yapisi farkli, varsa hic tereddüt etme,fiber kullaniyorum 8mb 1000le download yapiyorum yeterki link sağlam olsun 49tl ayda telefon faturasi yok.

Son düzenleme:
Kahraman abicim uyduyu bosver evet kotasi yuksek ama internet yavas, fiber olsun 50gb olsun,onun kotasinin bitmis yavas hali digerinin hizli haline bedel, turkcell veya vodafone yi ara,cadde sokak adinla bakabiliyorlar sistemden, ama birinde yoksa digerini de ara umudunu kaybetme ikisinin alt yapisi farkli, varsa hic tereddüt etme,fiber kullaniyorum 8mb 1000le download yapiyorum yeterki link sağlam olsun 49tl ayda telefon faturasi yok.

sorun yaşarsak destek nasıl ?

sorun yaşarsak destek nasıl ?

İleriye dönük birsey diyemem ama suan Türkcell çok istekli öyle müşteri numarasi falan değil direk kart birakiyorlar ahmetle,mehmetle konusuyorsun müşteri temsilcisini ara demiyorlar, 1seneyide gecti abi masallah diyim bir kere sorun yasamadim,ne kesildi ne farkli fatura geldi.

Turkcell Super Online bir kenara ayır geri kalan hepsinin köküne kibrit suyu. Ha Turkcell'de de sorun yaşayabilirsin ama en azından diğerlerine oranla sorunlara yaklaşımları biraz daha samimi ve ilgili.

SuperOnline der geçerim abi. Müşteri temsilcileri olsun, verdikleri iç ve dış tesisat hizmetleri olsun 10 numara. :) TTNET kullanıyordum 1 hafta önce. İptal ettirip, SuperOnline'ı evden iş yerine taşıttım. TTNET'in 2 haftada çözemediği sıkıntıyı SuperOnline 1 saatte çözdü. Başka bir söze gerek yok bence.

Bende tam aksine SüperOnline diyemiyorum maalesef. Yaşadığım bölgede Fiber altyapısı var ve 50Mbit Fiber internet kullanıyorum. 50Mbit fiber kullanmama ve AKK sınırını aşmamama karşın sık sık indirme hızım 2-3Mbit lere kadar düşüyor ve ben müşteri hizmetlerini arayıp durumu belirtmekten aptal oldum.

İlla da biz buradan düzeltiyoruz, düzelttikten sonra aynısı olursa teknik destek gönderiyoruz diyorlar ve her seferinde de düzelmediğini belirttiğim halde bir şey yapmıyorlar. En sonunda teknik destek ekibi geldi onlarda internet kutusuna bakıp gittiler olay bu kadar. Ara ara hızım düşmeye devam ediyor kendi kendine.

Ben nerdeyse 7 senedir uydunet kullanıcısıyım.İlk 2 sene haricinde hiç sorun yaşamadım dersem yeridir.Geçen sene galiba büyük bir sıkıntı yaşamıştım 1 hafta 10 gün süren oda hatlarında yaşanan büyük bir arızaydı istanbul genelinde yaşanan.Ben gördüğüm herkese tavsiye ediyorum , fiyat-performans tabiriyle en uygun gelen firma.Nerde yaşadığında önemli bir faktör mesela ben istanbul hadımköydeyim ve buna rağmen kaliteli hizmet alabildiğimi söyleyebilirim.Şehir içine daha sorunsuz faaliyet göstericeklerini düşünüyorum.Bu arada uydunet altyapısı kablolutv altyapısı kullandığından dolayı fiber hizmeti kaldırıyor.Türksat son zamanlarda bölgede iyileştirme çalışmaları yaptıysa sorunsuz kullanırsın tahminimce. 126 müşteri hizmetlerinden çok ayrıntılı bilgi alabilirsin abi.

Zamanında TTNET kullandım çevremde kullanan arkadaşlar var 100kb/s ile indiriyorlar idm kullanırken torrent kullanırken superonline kullanmaya başladıkdan sonra en az torrentde 800 görüyorum idm ile 1mb/sn bile görmüşlüğüm oluyor kotayı defalarca geçtiğim halde internet hızım düşürülmedi gayet memnunum.

Zamanında TTNET kullandım çevremde kullanan arkadaşlar var 100kb/s ile indiriyorlar idm kullanırken torrent kullanırken superonline kullanmaya başladıkdan sonra en az torrentde 800 görüyorum idm ile 1mb/sn bile görmüşlüğüm oluyor kotayı defalarca geçtiğim halde internet hızım düşürülmedi gayet memnunum.

Download pek yapmam . Youtube takip ediyorum 4 yıl tv izlemiyorum desem yeridir. Onun için hız ve destek çok önemli.

Kardeşler merhaba ...

Bana akn'de 100 gb kotası olan bi paket önerebilirmisiniz ? Aslında aklımda uyudu net var " 50 Mbps’ye kadar 150 GB Ekosınırsız 74,98 " fakat şikayetvar sitesine baktım destek ekipleri rezil gibi duruyor. Sıkıntı yaşadığımda kaderime mahkup olacakmış gibi bir his var içimde.

Sizlerden isteyim ; buna benzer bildiğiniz bir bağlantı var mı ? Uyduneti kullanıpta tavsiye edecebilecek var mı ?

Hocam buradan adres bilgilerine göre altyapına bak derim

https://bireysel.turktelekom.com.tr/kapsama-haritasi/sayfalar/default.aspx

Bu da fiber için Turkcell

http://www.superonline.net/internet/fiber/nerede

Fiber değil ama adsl
Bende ADSL kullanıyorum. ADSL'de 16MB paket alırsan 12'ye düşer benimki gibi. Gerçi altyapı bayağı farkettirir. Yine de sürünmezsin abi. :)

5738874538.png

Geri