• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet baglatıcaz eve lakin fiyat performans olarak tavsiyeniz ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
TurkNet diyebilirim 200 GB Akk li bi kampanyası vardı hala varsa al derim ben memnun'um 60 TL 14 mbps hız eğer fiber destekliyorsa oturduğun yer 60 TL ye fiber kullanırsın. :D

arkadaş kullanıyordu turknet ping eksik olmuyordu var mı öyle skntı ?
Arada benden kaynaklı pingler oluyor onun haricinde bir sorunum yok fakat akk sıkıntım var işte 75 GB yetmiyor sonra 3 mbps kullanıyorum onun haricinde güzel ama 2. tercih olarak gör derim turkneti daha iyileri vardır mutlaka.

Arada benden kaynaklı pingler oluyor onun haricinde bir sorunum yok fakat akk sıkıntım var işte 75 GB yetmiyor sonra 3 mbps kullanıyorum onun haricinde güzel ama 2. tercih olarak gör derim turkneti daha iyileri vardır mutlaka.

tahahhut yok ve hızı iyi tam istedigim gibi aslında ama işte modem lazım suanda modemlerde pahalı rahat 150si var :D

UyduNeti araştırabilirsin.Kablolu TV üzerinden hizmet veriyor , fiber. yani. Taahhütlü kampanyaları mevcut aklında bulunsun . Bi göz gezdir istersen.

Ölücü bir fiyat aramiyorsan, ayda 50tl gözden cikarmişsan, cap cup internet frimalarinin kampanyalar ile ugraşma,hepsi alt yapisini telekomdan alir,telekomdan aldigin bir alt yapi,nasil telekomdan iyi olabilir,kendi sorunlarinda onlar bile telekom yetkileleri olmadan çözemezler, ancak türkcell ve vodafone hariç, bu frimalar kendi bagimsiz alt yapisini kuruyor,ve fiber,turkcellin hep kazikci oldugunu ve yine kazikliyacagini dusunursen yanilirsin suan en uygun kampanyalar onda, ama yine ben turkcell istemem o bir yolunu bulur,taahütum biter bilmem ne yapar bir sekilde yerleştirir dersen, vodafone kullan,ben kocaelide oturuyorum ve emlak isinle ilgileniyorum bu frimalarin calisanlara ev kiraladim,karda kışta kira döke calisti bu adamlar,gozümle,kulagimla sahitim yani, Ahmet ten Mehmet ten duyma laf ile konusmuyorum

Ölücü bir fiyat aramiyorsan, ayda 50tl gözden cikarmişsan, cap cup internet frimalarinin kampanyalar ile ugraşma,hepsi alt yapisini telekomdan alir,telekomdan aldigin bir alt yapi,nasil telekomdan iyi olabilir,kendi sorunlarinda onlar bile telekom yetkileleri olmadan çözemezler, ancak türkcell ve vodafone hariç, bu frimalar kendi bagimsiz alt yapisini kuruyor,ve fiber,turkcellin hep kazikci oldugunu ve yine kazikliyacagini dusunursen yanilirsin suan en uygun kampanyalar onda, ama yine ben turkcell istemem o bir yolunu bulur,taahütum biter bilmem ne yapar bir sekilde yerleştirir dersen, vodafone kullan,ben kocaelide oturuyorum ve emlak isinle ilgileniyorum bu frimalarin calisanlara ev kiraladim,karda kışta kira döke calisti bu adamlar,gozümle,kulagimla sahitim yani, Ahmet ten Mehmet ten duyma laf ile konusmuyorum

Uydunet'te kendi altyapısını kullanıyor. Bilgilendirme amaçlı sadece.

Ne hikmetse TTneti arıyorum hattımın hızı ne kadar diye soruyorum adres soruyorlar koskoca bagcılarda bizim evi bulamıyorlar öyle bi sokak yok diyorlar sanki yalan konusuyorum ikametgahda yazan adresi veriyorum öyle bi sokak vs yok diyolar delirdim sabah sabah :D

Geri