• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet Engelleyicisi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler şirket internetinde koruma var. Her siteye girmiyor hiç bir online oyuna giremiyorsunuz (LoL, silkroad) bunu kendi bilgisayarımdan aşma gibi bi durum var mı? Varsa nasıl?

Proxy ile 50ms lik geçikme olur sana 200ms. Unutmamak gerek ki aradaki kopukluklar da olabilir. DC yersen sövme. :D

Aklıma geldi de onu indirebileceğim tüm sitelerde yasaklı :D

Sende şirket internetinden indirme. Kendi telefonundan indir ya da evdeki bilgisayarından indir, o bilgisayara at. Ya da Google Cloud hesabı oluştur, oraya depola ve oradan çek. Bir çok alternatif mevcut. Yeter ki indirmek ve kurmak iste. :)

şirket dediğine göre büyük ihtimal donanımsal güvenlik duvarı ile koruma sağlıyorlardır yani herhangibir siteye yönelik engelleme değildir p2p kapalıdır aşman imkansız gibi bişey engelli sitelere proxy destegi olan tarayıcılarla veya vpn ile girebilirsin ama oyuna giremessin araştırman ve uraşman boşa diyebilirim sana burdan kimse yardımcı olmaz tek çözüm IT ile konuşursun iş gereği dosya indirmem gerekiyo engelleme ile karşılaşıyorum diye adam sana bağlantı tipine göre ya yeni bağlantı portu verir yada yazılımsal olarak bilgisayarına yetki verir staj yaptığım şirkettede bu durum vardı patronlar film indiremiyoruz bişeyler yapın diyodu wachguardan swichlere giden bağlantıyı değilde engelleme olmayan swichlerden birinden bağlantı veriyoduk :D

Herkese yorumları için çok teşekkürler :) Sağolsun güvenliği sağlayan ustayla konuşup kendi bilgisayarıma özel engeli kaldırttım :D

Geri