• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

internet kullanımı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
acaba kullanılan internet downlload - upload'ı kayıt edip ölçen sağlam bir program varmı bildiğiniz internette baktım düzgün birşey bulamadım önerebileceğiniz birşeyler varmıdır :D ?

bendede win8 var da o olmuyor nedense ortak ağ ondan galiba

ZgAKmoP.png

Wifi diyorsan bende Wifi ile bağlanıyorum sıkıntı yok.

Sanırım TTnet'in modemlerinde Aktivite Sayacı diye bir program vardı. Benimki combomax. ComboMax'ın sitesinden indirdiğim güncelleme programı sayesinde Aktivite Sayacı diye birşey geldi. Bunun sayesinde kontrol edebiliyordum. :ent

yok şimdi bizim günlük 4gb kota var ben onu geçmek istemiyorum böyle arada kullanımı kontrol etmek istiyorum o şekilde bir program mesela bağlantı özelliklerine basınca alnan veri felan var onu hep kayıt eden birşey lazım :D

yurttayım ben bilgisayardan bakmam lazım :D

birde bilgisayarı kablosuz modeme çevirme programı varmıdır

aradığın program eydsl yaz google indir çok işini görür ilk neti bağlattığım zamanlar kullanmıştım sıkıntısız doğru programdır hadi gene iyisin konuyu gördüm bu satte cevapladım bir sorun olursa öm at

Geri