• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

[İNTERNET] Mozilla, Firefox 15′i Kullanıma Sundu

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
mozilla-firefox-18.jpg

Mozilla internet tarayıcısı Firefox’un 15. sürümünü PC, Mac ve Linux kullanıcıları için yayımladı. Kullanıcı deneyimi, performans, güvenlik ve özelleştirme konularında daha da ileri götürülen yeni sürüm Firefox, kullanıcıları oldukça memnun edeceğe benziyor. Ayrıca ihtiyaçlarınıza göre 5 binden fazla eklentinin internet tarayıcı için hazır olduğunun altını çizmek gerek.

Diğer taraftan Android mobil işletim sistemi kullanıcıları için de Firefox 15 sunulmuş durumda. Uygulamanın kullanıcı arayüzü özellikle Android tabanlı tablet kullanıcıları için güncellenmiş. Ayrıca girdiğiniz internet sayfasının masaüstü sürümü ile eğer varsa mobil sürümü arasında geçiş yapabilmek oldukça güzel bir özellik olarak sunuluyor. Ek olarak internet tarayıcınızdan sık kullanılanlarınızı ve geçmişinizi uygulamaya aktarabiliyorsunuz.​

Son düzenleme:
Mozilla her zaman chrome'den daha iyidir bence. Eklentileriyle vb herşeyiyle. Ayrıca chrome çok ram yiyor :)

Opera ne ya :D Bilmem ben öyle şeyler :D

Valla ram beni etkilemiyor :D Ama bende chrome daha çok yiyo :D

Öldürsen IE kullanmam. Nefret ederim IE'den çok yavaş :D

Geri