• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Internet onerileriniz (kablosuz modem)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MrVice
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MrVice

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
4 Şub 2011
Puanı
88
Ben turkcell, avea vodafone usb internet modemlerinden almayi düşünüyorum avea 5Gb 25liraya buldum sizce bunlar nasildir kullanan arkadasimiz varsa yorumlarinizi alabilir miyim,
- Superonlineveya ttnet almayi düşünmüyorum .

​Enişteim Turkcell kullanıyor pek sıkıntı yaşadığını düşünmüyorum. Gayet memnun hatta bir ara bana da bağlatmak istedi.

Tek düşünmen gereken bence kota sorunu burda 5 gb ı geçince ne kadar faiz koyuyorlar.

Şikayet Var.com gibi sitelerden bak mesela nasıl şikayetler var ona göre bir fikir oluşturursun

Tek düşünmen gereken bence kota sorunu burda 5 gb ı geçince ne kadar faiz koyuyorlar.

Şikayet Var.com gibi sitelerden bak mesela nasıl şikayetler var ona göre bir fikir oluşturursun
Kotayi asmam bence bi black Pearl oynarim birde face twitter maxigame takilirim yeter heralde ?

Peki odediginiz fiyatlar nasil arkadaşlar turkcell bana cok pahali geldi, smile ye bakmadim mesela onu da bir arastirayim iyi olduğu öğrendiğim

Bencede fiber net kullan kesinlikle en iyisi en hızlısı en kalitelisi

en iyisi superonline tartışmasız kesinlikle yapabiliyosan superonline kullan

Avea jet ve Turkcell vinn arasında kalıyorum yarın karsr vericem , bunlardan birini kulkanan arkadaşlar bunların uyeligi filan nasıl oluyor ben okudum da hat filan yazıyor garip garip şeyler yardimci olabilecek varmıdır? ::):)

Geri