• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet Sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
hp 250 g1 notebook'a format attım interneti görmüyor ne kabloluyu ne kablosuz interneti göremiyorum valla çıldırcam ya nasıl düzeltebilirim?

Formattan sonra çoğu notebook kullanıcıları yaşıyo bu durumu driverlarında sorun vardır normalde en sağlıklısı önceden driverları back up almak ama almadıysanız modeli öğrenip internetten bulabilirsin.

Son düzenleme:
ethernet driverını kuracaksın ve hotkey programını kurup wireless tuşuna basacaksın.Hotkey kurmazsan wireless tuşunu aktif edemezsin ve internete kablosuz bağlanamazsın.Kablolu olarak ise ethernet driverini kurman gerekir

----------

Download free driver for notebook Hewlett-Packard HP 250 G1 Notebook PC (Windows 7, XP, Vista) << DriverPack Solution
buyur bu da senin modelin driverları.
Bunlar 32 bit
Drivers for Hewlett-Packard - HP 250 G1 Notebook PC (103C_5336AN/088E130000005910000600010- SKU:H0W79EA#ABV) - Scan Result ANONYMOUS -

Bios ayarlarından kaynaklanıyor olabilir mi ? ethernet kartı disable olmuş olabilir

Bios ayarlarından kaynaklanıyor olabilir mi ? ethernet kartı disable olmuş olabilir
yok hocam adama format attrdıgımda net vardı sonra ben format attım böyle oldu kendim kaşındım bi bakıma :D

----------

Buraya tıklıyorsun sonra işletim sistemini seçiyorsun.Oradan internet driver'ını bulup bilgisayarına kuruyorsun.
yaptım bunu hocam ama malesef olmadı.

----------

ethernet driverını kuracaksın ve hotkey programını kurup wireless tuşuna basacaksın.Hotkey kurmazsan wireless tuşunu aktif edemezsin ve internete kablosuz bağlanamazsın.Kablolu olarak ise ethernet driverini kurman gerekir

----------

Download free driver for notebook Hewlett-Packard HP 250 G1 Notebook PC (Windows 7, XP, Vista) << DriverPack Solution
buyur bu da senin modelin driverları.
Bunlar 32 bit
Drivers for Hewlett-Packard - HP 250 G1 Notebook PC (103C_5336AN/088E130000005910000600010- SKU:H0W79EA#ABV) - Scan Result ANONYMOUS -
bunu denicem hocam umarım olur ilginiz için teşekkürler sonucu yarın yazıcam iyi geceler :)

hocam 404 found indirme linki yok benim indireceğim driverin şanssızlıgın bu kadarı.

hrkese teşekkürler sorunumu hallettim
Çözüm
Realtek'in sitesinden ethernet driver indirdim usb ile laptoba attım kurdum sonra etherneti buna bağladıktan sonra win7 güncelleştirme yaptım bütün driverleri kendi yükledi zaten
iyi forumlar :)

Geri