• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Internet Tavsiyeleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Gloryx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Gloryx

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 Mar 2018
Puanı
25
Merhaba arkadaşlar yıllardır ttnet kullanıyorum kopma gibi sorunlar yaşamıyorum fakat internet hızı aşırı düşük ve Akk'da baya sıkıntı yaratıyor hız iyice düşüyor 1 ay sonra sözleşmemiz bitiyor tavsiye ede bileceğiniz kuruluşlar nelerdir araştırma yaptım Türknet AKK yok ve bulunduğum lokasyona 16mbps kadar destek veriyor TürkNet kullanan varmı aranızda bağlantı kopması gibi sorunlar yaşanıyormu

Merhaba arkadaşlar yıllardır ttnet kullanıyorum kopma gibi sorunlar yaşamıyorum fakat internet hızı aşırı düşük ve Akk'da baya sıkıntı yaratıyor hız iyice düşüyor 1 ay sonra sözleşmemiz bitiyor tavsiye ede bileceğiniz kuruluşlar nelerdir araştırma yaptım Türknet AKK yok ve bulunduğum lokasyona 16mbps kadar destek veriyor TürkNet kullanan varmı aranızda bağlantı kopması gibi sorunlar yaşanıyormu

Ttnetten sen yinede çıkma paketini yükselt . Mesela ben ayda 300 gb kullanıyorum ortala paketide buna göre ayarladım 35 mbs 300 gb hızım düşmüyor böylelikle . Diğerleri çok vasat durumdalar . İlla çıkacam diyorsan dmartnete geçmede nereye geçersen geç.

Ortak kullandığımız için interneti 2 ortak kullanıyoruz aylık 800 gb arası kullanıyoruz

Türknet iyidir altyapin duzelince hızını yukseltebilme imkanın var

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Vodafone Net'ten uzak durmanı tavsiye ederim. Biraz araştırırsan nedenini görebilirsin.

Herkes onunki kötü bununki kötü diyor . O zaman hangisi iyi ? Sanırsam en iyisi yerinde sabit kalıp , paket yükseltmek . Bende maalesef bir ttnet kullanıcısıyım .

Yaza girdik, aylar önce karar vermiştim türktelekom int. çıkacağım diye, bu ay içinde çıkış yapacağım. Süperonline kullanmak istiyorum. Bakalım.

Geri