• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet Üzerinden Script Hazırlama

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Anchen
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Anchen

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2009
Puanı
0
snkmx3.jpg

Evet arkadaşlar aşağıda verceğim sitedeki kişiler bu siteyi yaparak müthiş bir proje yaptılar.Tüm botlarla uyumlu scriptleri artık internet üzerinden hazırlayabiliyorsunuz.Buyrun site linki ;

Kod:
http://sromap.bplaced.net/sromap_02/

e8u1pi.png

e8u1pi.png

eg5s75.png

20go6dl.png

Ve en son kasma yerine götüren yolu belirlediğimizde kodları kopyalayıp notepad yardımıyla script oluşturuyoruz.

çok güzel ama bir sorum var güvenli mi?Çarlarımız soyulmasın.Bu arada site süper çok hızlı geliyor.ve yeni eklenen şıklar çok hoş.

çok güzel ama bir sorum var güvenli mi?Çarlarımız soyulmasın.Bu arada site süper çok hızlı geliyor.ve yeni eklenen şıklar çok hoş.

Modların Ve Adminlerin Açtıgı Konular %150 güvenli dir ben 1 seneye yakın bu sitedeyim daha çarım 1 kere soyuldu ondada bu siteyle alakası yoq ve benim hatam (birisinie şifreyi vermiştim)

pardon ama bu konu niye sadece burda var her bot ile ilgili yapılabiliyor bu scriptler..

bu arada jangan cave yok keşke olsaydı

pardon ama bu konu niye sadece burda var her bot ile ilgili yapılabiliyor bu scriptler..

bu arada jangan cave yok keşke olsaydı

Tbot bölümünde açmıştım ancak agbot felan agdev kullancaklar ki kaydedip kullanbilsinler.Bundan da olur da agdev daha iyi agbot için.

kardeş burdan jangan Chin tomp a ışınlanmayok bi yardım edermisin

Geri