• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
TTNET'i kapatıyorum bazı sebeplerden dolayı şimdi telefonumun modem özelliği var bana uygun sınırsız maximum 60 tl olan bi internet pakedi önerebilirmisiniz?
turkcell cep internet pakedi lazım diğerlerini malesef bazı seeplerden dolayı bağlatamıyorum kazık oldugunu biliyorum ama el mecbur :)

vında olabilir ama vını pek bilmiyorum açıklarsanız çok iyi olur :)

madem bu kadar kötü neden 97 kb hıza indiriyolar dalgamı geçiyo bunlar :D

Vazgeçme ttnetten ama tarifeni değiştir , TTNET Fiber internet var 20 mbs hız 69 tl sınırsız.

kablonet 1gb hız

sınırsız limitsiz 29tl aylk :D

adil kullanım yok hız ömür boyu sabit

kablonet 1gb hız

sınırsız limitsiz 29tl aylk :D

adil kullanım yok hız ömür boyu sabit
link atarmısın ? :D

----------

tarife değiştirme kararı aldım uygun güzel bi tarife önerirseniz sevinirim :D
Akk 25gb+ olsun hızda 8 mb + olsun yılların acısını çıkarcam :D
para limitim 70 tl maximum :D

TTNET FİBER NET - TTNET HİPER NET
Fiyat:69 TL - Fiyat:69 TL
AKK:75 GB - AKK:50 GB
Sınırsız - Sınırsız
2side limitsiz 20 mb hız var birini akk daha düşük fakat fiyatları aynı neden böyle ?​

Geri