• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İnternet

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Herkese Merhaba,

Şuan kullanmış olduğum internet (Fibernet - NETLimitsiz - 20Mbps) TTNET. Şuanki internet hızı :

3179567557.png

Download hızı gayet güzel. Yanlız videolarda yüklenmeme, ne bileyim oyunlarda gecikme (ping) oluyor arada TTNet icabında... Fatura ise ~70Tl civarı ve ev telefonu dahil.

2 Yıllık sözleşme bitti. Başka internete geçmek istiyorum. Smile, D-Smart vb. (Biri Hariç)

Hipernet diye de olaylar varmış nedir bu olay pek birşey anlamadım. Birde D-Smart verdiği internet varmış, bunu kullanlar varmı ?

Kullandığınız internet nedir ? Memnunmusunuz ? Ortalama kaç tl fatura geliyor ? SpeedTest hızınız nedir ? Kısacası siz olsaydınız hangi hangisine geçerdiniz ?

Şimdiden teşekkürler. :)

Ben olsam superonline'den başkasini kullanmam şuan rakipsiz bir ISS bence fiber de varsa bulunduğun yerde tadından yenmez .
D-smart'ın kampanyası var televizyonda da görmüşsündür 1+1=1 diye geçiyor internet+dsmart bağlantısı yaptırıyorsun ve tek fatura ödüyorsun ama internetinin ne kadar kaliteli olduğunu bilmek zor bence kaliteli olsa internet+dsmart yapmazlardı .

Smile adsl önermiyorum zira Kahraman abi ondan çıktı hiç memnun kalmamış .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Ben olsam superonline'den başkasini kullanmam şuan rakipsiz bir ISS bence fiber de varsa bulunduğun yerde tadından yenmez .
D-smart'ın kampanyası var televizyonda da görmüşsündür 1+1=1 diye geçiyor internet+dsmart bağlantısı yaptırıyorsun ve tek fatura ödüyorsun ama internetinin ne kadar kaliteli olduğunu bilmek zor bence kaliteli olsa internet+dsmart yapmazlardı .

Smile adsl önermiyorum zira Kahraman abi ondan çıktı hiç memnun kalmamış .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

Superonline sadece belirli birkaç il için hizmet veriyormuş.

ADANA
ANKARA
ANTALYA
BURSA
EDİRNE
GAZİANTEP
İSTANBUL
İZMİR
KAYSERİ
KOCAELİ
MERSİN
SAMSUN
TRABZON

TTNET 8Mbps Limitsiz internet kullanıyorum AKK'yi 3 lira farkla arttırdılar 100GB AKK var..70lira ödüyorum.
800-900kb/s download hızım var

Beyler tamam da benim yaşadığım il için Superonline hizmeti yok. 1+1=1 var. Acaba nasıldır ?

Geri